Wszystkie wpisy chronologicznie

Kategorie
Uprawnienia architektoniczne Wymagania

Kwalifikacja na uprawnienia architektoniczne

Jak wygląda kwalifikacja na uprawnienia architektonicze. Wymagane dokumenty, terminy oraz opłaty za sprawdzenie dokumentów i egzamin.

Kategorie
Wymagania

Regulamin postępowania kwalifikacyjnego w sprawie nadawania uprawnień budowlanych

Co zawiera regulamin postępowania kwalifikacyjnego w sprawie nadawania uprawnień budowlanych w PIIB oraz uprawnień architektonicznych w IARP?

Kategorie
Wymagania

Co jest potrzebne aby uzyskać uprawnienia budowlane?

Jakie warunki i wymagania należy spełnić aby uzyskać uprawnienia budowlane i pełnić samodzielne funkcje techniczne w budownictwie.

Kategorie
Wymagania

Koszty zdobycia uprawnień budowlanych w 2022 roku

Ile kosztuje uzyskanie uprawnień budowlanych w 2022 roku. Ceny za postępowanie kwalifikacyjne oraz przeprowadzenie egzaminu na uprawnienia budowlane.

Kategorie
Wymagania

Rejestracja elektroniczna wniosków o uprawnienia budowlane

Na czym polega elektroniczna rejestracja wniosków o nadanie uprawnień budowlanych. Kiedy rejestracja jest wymagana i jak jej dokonać.

Kategorie
Aktualności Promowane Terminy Wymagania

Termin składania dokumentów na uprawnienia budowlane PIIB 2022

Jakie terminy składania dokumentów obowiązują w okręgowych izbach inżynierów budownictwa. Sprawdź kiedy złożyć wniosek na sesję Wiosna 2022.

Kategorie
Wymagania

Uprawnienia budowlane elektryczne a uprawnienia SEP

Co różni uprawnienia budowlane elektryczne oraz uprawnienia SEP? Kto wydaje uprawnienia i jaki zakres czynności można wykonywać? Wymagania i termin ważności.

Kategorie
Wymagania

Uprawnienia budowlane gdy jedynie drugi stopień studiów jest odpowiedni

Czy osoba posiadająca odpowiednie wykształcenie jedynie na II stopniu studiów, może ubiegać się o uprawnienia budowlane? Jakie wymagania należy spełnić?

Kategorie
Wymagania

Gdzie złożyć wniosek o uprawnienia budowlane?

Gdzie należy złożyć wniosek o uprawnienia budowlane? Czy wniosek musi zostać złożony w miejscu zamieszkania? Jaką komisję kwalifikacyjną wybrać w przypadku stałego pobytu za granicą?

Kategorie
Egzamin Wymagania

Wniosek o ponowny egzamin na uprawnienia budowlane

Kiedy i w jakich okolicznościach należy złożyć wniosek o ponowne wyznaczenie terminu egzaminu na uprawnienia budowlane. Co zawiera wniosek o ponowny egzamin i gdzie się go składa. Wzór wniosku w PDF.

Kategorie
Wymagania

Postępowanie kwalifikacyjne na uprawnienia budowlane

Na czym polega postępowanie kwalifikacyjne o uprawnienia budowlane i z jakich etapów się składa? Wymagane dokumenty i procedury formalne jakie należy spełnić.

Kategorie
Wymagania

Jak zmieniały się koszty uzyskania uprawnień budowlanych w PIIB i IARP od 2015 roku

Sprawdź jak zmieniały się opłaty za uzyskanie uprawnień budowlanych i architektonicznych od 2015 do 2021 roku. W której izbie taniej uzyskać uprawnienia budowlane? Jaka jest cena za uprawnienia budowlane?