Przygotowaliśmy listę zawierającą dane teleadresowe ( adres, telefon, email , strona www ) wszystkich okręgowych izb architektów zrzeszonych w IARP dla ułatwienia kontaktu i szybszego odnalezienia swojej najbliższej izby.

Okręgowe izby architektów – kontakty

Dolnośląska Okręgowa Izba Architektów

ul. Wróblewskiego 18
51-627 Wrocław
Strona www: http://www.izbaarchitektow.wroc.pl/
Telefon: 71 344-33-69
Fax: 71 344-33-69
e-mail: dolnoslaska@izbaarchitektow.pl

Kujawsko-Pomorska Okręgowa Izba Architektów

ul. Niedźwiedzia 7/1 ( I piętro)
85-103 Bydgoszcz
Strona www: http://www.kpoia.iarp.pl/
Telefon: 52 345-56-46
e-mail: kujawsko.pomorska@izbaarchitektow.pl

Lubelska Okręgowa Izba Architektów

ul. Grodzka 3
20-112 Lublin
Strona www: http://lubelska.iarp.pl/
Telefon: 81 534-25-98
Fax: 81 534-70-48
e-mail: lubelska@izbaarchitektow.pl

Lubuska Okręgowa Izba Architektów

ul. Wełniany Rynek 3
66-400 Gorzów Wlkp.
Strona www: http://lubelska.iarp.pl/
Telefon: 95 307-07-03
e-mail: lubuska@izbaarchitektow.pl

oraz

ul. Stefana Batorego 16/10
65-084 Zielona Góra
Strona www: http://lubuska.iarp.pl/
Telefon: 68 475-27-20
e-mail: loiazgora@wp.pl

Łódzka Okręgowa Izba Architektów

91-420 Łódź
ul. Północna 12
Strona www: http://lodzka.iarp.pl/
Telefon: 725-488-715
e-mail: lodzka.biuro@iarp.pl

Małopolska Okręgowa Izba Architektów

ul. Kraszewskiego 36
30-110 Kraków
Strona www: http://www.mpoia.pl/
Telefon: 12 427-26-47
e-mail: malopolska@izbaarchitektow.pl

Mazowiecka Okręgowa Izba Architektów

ul. A. Madalińskiego 20 lok. 3b
02-513 Warszawa
Strona www: http://mazowiecka.iarp.pl/
Telefon: 22 856-74-21, 22 856-21-28
e-mail: mazowiecka@izbaarchitektow.pl

Podkarpacka Okręgowa Izba Architektów

Rynek 8 (I piętro)
35-064 Rzeszów
Strona www: http://podkarpacka.iarp.pl/
Telefon: 17 862-28-89; 17 852-48-81; 17 853-93-51
e-mail: podkarpacka@izbaarchitektow.pl

Podlaska Okręgowa Izba Architektów

ul. Waszyngtona 3
15-269 Białystok
Strona www: http://podlaska.iarp.pl/
Telefon: 85 744-70-48
Fax: 85 744-70-48
e-mail: podlaska@izbaarchitektow.pl

Pomorska Okręgowa Izba Architektów

ul. Targ Węglowy 27
80-836 Gdańsk
Strona www: http://www.pomorska.iarp.pl/
Telefon: 58 300 06 56
Fax: 58 305 27 20
e-mail: pomorska@iarp.pl

Opolska Okręgowa Izba Architektów

ul. Krakowska 37, pok. 606
45-018 Opole
Strona www: http://www.izbaarchitektow.opole.pl/
Telefon: (77) 453 22 98
e-mail: opolska@izbaarchitektow.pl

Śląska Okręgowa Izba Architektów

ul. 3-go Maja 11
40-096 Katowice
Strona www: http://slaska.iarp.pl/
Telefon: 32 253 01 27
Fax: 32 253 06 82
e-mail: slaska@izbaarchitektow.pl

Świętokrzyska Okręgowa Izba Architektów

ul. Silniczna 15/4
25-515 Kielce
Strona www: http://swietokrzyska.iarp.pl/
Telefon: 41 344 53 15
Fax: 41 341 58 70
e-mail: swietokrzyska@izbaarchitektow.pl

Warmińsko – Mazurska Okręgowa Izba Architektów

1 Maja 13, pok. 306
10-117 Olsztyn
Strona www: http://wm.iarp.pl/
Telefon: 89 521 34 30, 89 521 34 31, 89 521 34 32
e-mail: wm@iarp.pl

Wielkopolska Okręgowa Izba Architektów

Stary Rynek 56
61-772 Poznań
Strona www: http://wielkopolska.iarp.pl/
Telefon: 61 855-08-46
Fax: 61 855-08-46
e-mail: wielkopolska@izbaarchitektow.pl

Zachodniopomorska Okręgowa Izba Architektów

ul. Jagiellońska 93/4
70-436 Szczecin
Strona www: http://zachodniopomorska.iarp.pl/
Telefon: 91 434-74-64, 697 886 053
Fax: 91 434-74-64
e-mail: zachodnio.pomorska@izbaarchitektow.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here