Kategorie
Program

Aplikacja uprawnienia budowlane na ANDROID

Aplikacja do nauki na egzamin na uprawnienia budowlane na telefony i tablety z systemem Android. Wszystkie funkcjonalności wersji komputerowej ( nauka, egzamin, statystyki ) a dodatkowo znacznie większa mobilność i możliwość nauki wszędzie, nawet bez internetu.

Aplikacja UPRAWNIENIA BUDOWLANE 2024 na ANDROID umożliwia przygotowanie do egzaminu testowego na uprawnienia budowlane i architektoniczne. Aplikacja przeznaczona jest na telefony oraz tablety z systemem Android.

Aplikacja pozwala na szybkie przyswojenie oraz sprawdzenie znajomości aktów prawnych, skracając tym samym czas poświęcony na naukę i znacznie usprawniając jej proces. Od teraz możesz uczyć się wszędzie, nie ogranicza Cię także konieczność stałego połączenia z internetem gdyż aplikacja działa offline.

Uprawnienia Budowlane – Aplikacja na urządzenia z systemem Android

Po zakupie licencji otrzymasz kod aktywacyjny, który aktywuje wersję demonstracyjną i uruchomi pełną fukcjonalność aplikacji.

W wersji DEMO aplikacja błędnie wskazuje poprawne odpowiedzi.

Stan prawny pytań w aplikacji i aktualizacje

Aplikacja Uprawnienia Budowlane została zaktualizowana do stanu prawnego na sesję WIOSNA 2024

Bazę pytań aplikacji uzupełniono o blisko 500 pytań z poprzednich sesji egzaminacyjnych. Mamy pytania ze wszystkich aktów prawnych z wykazu PIIB.

Wiosna – Lato 2024

 • Egzamin na uprawnienia budowlane w PIIB – 24 maj 2024
 • Egzamin na uprawnienia architektoniczne w IARP – 7 czerwca 2024

Aktualizacje aplikacji są bezpłatne przez 1 rok od zakupu licencji. Ostateczna aktualizacja aplikacji odbywa się po ogłoszeniu wymagań przez PIIB ( początek września ) oraz IARP ( początek października )

Cennik

Licencja podstawowa

195 zł

Dla użytkowników kupujących licencję po raz pierwszy, zainteresowanych użytkowaniem na jednym urządzeniu.

Licencja dodatkowa / promocja 2 w 1 / przedłużenie

145 zł

Dla kupujących kolejną licencję / przedłużających licencję na kolejny okres lub dla posiadaczy licencji podstawowej na komputer. Oraz promocja 2 w 1.

Licencja działa niezależnie od licencji podstawowej.

 • Licencja na okres 12 miesięcy.
 • Bezpłatne aktualizacje aplikacji w okresie ważności licencji.
 • Wszystkie rodzaje i specjalności uprawnień budowlanych ( PIIB ) i architektonicznych ( IARP )
 • Unikalna baza pytań i odpowiedzi. Wysoka powtarzalność na egzaminach nawet do 95%.
 • Każdy użytkownik otrzymuje gratis aktualny zestaw ponad 3200 pytań na egzamin ustny z ostatnich 6 lat, z możliwością filtrowania wg rodzaju i specjalności oraz Izby (PIIB)

Program uprawnienia budowlane – egzamin ustny

Każdy posiadacz licencji pełnej na aplikację uprawnienia budowlane na komputer lub urządzenia mobilne może zakupić program na egzamin ustny w cenie 75 zł ( zamiast 125 zł )

Jak działa aplikacja Uprawnienia budowlane – prezentacja

 

Najważniejsze funkcje aplikacji Uprawnienia Budowlane

 • Aplikacja uprawnienia budowlane posiada dwa niezależne tryby pracy: NAUKA oraz EGZAMIN , które ułatwiają szybką naukę i sprawdzanie nabytej wiedzy.
 • Możliwość wyboru dowolnej liczby aktów do nauki lub działów oraz sortowanie wg wymaganego stopnia znajomości
 • Funkcja TRUDNE PYTANIA automatycznie wykrywa pytania sprawiające problemy, co w kolejnym etapie nauki pozwala na skupienie się wyłącznie na nich, pomijając te, które już dobrze opanowaliśmy.
 • Funkcja ULUBIONE PYTANIA pozwala stworzyć użytkownikowi szybki dostęp do wybranych przez niego pytań.
 • Szybkie zapamiętywanie dzięki funkcji PYTAJ DO SKUTKU oraz podpowiedziom do każdego pytania.
 • Wygodny dostęp do podstawy prawnej każdego pytania – INTELIGENTNE PODPOWIEDZI – kolorowanie najważniejszych fragmentów.
 • Przegląd odpowiedzi, szczegółowe statystyki i historia wyników na wykresach.
 • Aplikacja Uprawnienia Budowlane działa lokalnie na urządzeniu użytkownika i nie wymaga dostępu do internetu co gwarantuje szybkość działania.

Tryb nauki

W tym trybie w aplikacji wyświetlane są losowo pytania z wybranych aktów prawnych – po wybraniu odpowiedzi automatycznie jest ona weryfikowana a rezultat wyświetlany na ekranie, co pozwala na „wzrokowe zapamiętanie prawidłowej odpowiedzi. Dzięki eksponowaniu odpowiedzi oraz czytelnym komunikatom wizualnym, wiedza przyswajana jest niezwykle szybko .

Tryb nauki - aplikacja Uprawnienia Budowlane

Wybór pytań do nauki

Aplikacja oferuje pełną dowolność w wyborze pytań. Można wybrać jeden lub wiele aktów prawnych jednocześnie. Do tego jest możliwość wyboru działami (zakresami) wg. zestawienia PIIB.

Wybór ustaw- aplikacja Uprawnienia Budowlane

Funkcje przyspieszające naukę: trudne pytania, pytaj do skutku, ulubione pytania

 • Funkcja trudne pytania analizuje każdą odpowiedź udzieloną przez użytkownika oraz określa w jakim stopniu dane pytanie zostało opanowane. Po kilkukrotnym ( minimum 3 ) przerobieniu wszystkich pytań, można skupić się już jedynie na pytaniach sprawiających największe problemy, a te dobrze opanowane ( łatwe) powtarzać jedynie okazjonalnie. Stopień trudności można płynnie zmieniać gdyż aplikacja oferuje jego 6 zakresów.
 • Funkcja pytaj do skutku umożliwia odpytywanie użytkownika z wybranego zakresu do skutku tzn. do momentu gdy wszystkie odpowiedzi na pytania będą już poprawne. Usprawnia to znacznie proces nauki, gdyż pozwala użytkownikowi skupić się tylko na pytaniach sprawiających problemy i szybko wyeliminować popełniane błędy.
 • Dzięki funkcji ulubione pytania użytkownik ma możliwość stworzenia swojego zakresu pytań z dostępnej bazy pytań wg dowolnych kryteriów.

Wyniki nauki

Na każdym etapie nauki jest możliwość wyświetlenia w aplikacji szczegółowego podsumowania pokazującego liczbę pytań w danym akcie prawnym, liczbę udzielonych odpowiedzi, liczbę poprawnych odpowiedzi.

Statystyki i wyniki - aplikacja Uprawnienia Budowlane

Tryb egzaminu – testy na uprawnienia budowlane

W tym trybie użytkownik ma możliwość sprawdzenia swojej wiedzy zdobytej podczas nauki. Warunki egzaminu, takie jak liczba pytań, dobór ich zakresu, czas trwania oraz wymagany poziom do zaliczenia testu zostały dobrane w oparciu o Szczegółowe wymagania dla egzaminów na uprawnienia budowlane opublikowany przez Polską Izbę Inżynierów Budownictwa. Umożliwia do bardzo dokładne sprawdzenie i ocenę stopnia swojego przygotowania do egzaminu.
Po zakończonym egzaminie użytkownik otrzymuje komunikat o jego wyniku, czasie trwania oraz ma możliwość szczegółowego przeglądu wszystkich udzielonych pytań i odpowiedzi.

Tryb egzamin - aplikacja Uprawnienia Budowlane

Wyniki egzaminów na bieżąco są zapisywane i jest możliwość śledzenia postępów na czytelnych wykresach.


Statystyki egzaminów - aplikacja Uprawnienia Budowlane

Wybór rodzaju uprawnień i specjalności

Aplikacja Uprawnienia budowlane umożliwia wybór konkretnego rodzaju uprawnień oraz specjalności co pozwala ograniczyć ilość aktów prawnych do przyswojenia do jedynie tych wymaganych przez Izbę. Zawiera pytania ze wszystkich rodzajów uprawnień budowlanych oraz architektonicznych.


Rodzaj uprawnień i specjalności - aplikacja Uprawnienia Budowlane

Inteligentne podpowiedzi do pytań

Aplikacja Uprawnienia Budowlane umożliwia wskazanie podpowiedzi do każdego pytania, poprzez wyświetlanie podstawy prawnej ( artykuł, paragraf, punkt itp) z aktu prawnego, z którego pochodzi wybrane pytanie. Dodatkowo najważniejsze artykuły/paragrafy związane z pytaniem lub odpowiedziami są podświetlane, co pozwala użytkownikowi zarówno znać kontekst pytania jak i wzrokowo szybko zapamiętać prawidłową odpowiedź.


Inteligentne podpowiedzi - Aplikacja Uprawnienia Budowlane na Android

Pytania i akty prawne w aplikacji Uprawnienia Budowlane

Aplikacja Uprawnienia budowlane umożliwia sprawdzenie i przyswojenie wiedzy z 155 aktów prawnych wymaganych na egzaminie na uprawnienia budowlane i architektoniczne przeprowadzanym przez PIIB oraz IARP. W bazie aplikacji zawarto blisko 4500 niepowtarzających się pytań opracowanych przez specjalistów posiadających uprawnienia budowlane m.in z następujących zakresów wiedzy związanej z budownictwem:

 • Prawo Budowlane
 • Rozporządzenie w sprawie warunków technicznych jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie
 • Kodeks postępowania administracyjnego
 • Przepisy budowlane BHP
 • Przepisy branżowe

Uprawnienia budowlane aplikacja do nauki na egzamin

Pytania opracowywane są w oparciu o wytyczne, które publikują izby inżynierów i architektów przed każdą sesją egzaminacyjną:

Aktualizacje

Baza pytań aktualizowana jest co najmniej dwa razy w roku, tuż po ogłoszeniu przez PIIB/IARP ustaw wymaganych na najbliższym egzaminie oraz ich wymaganego stanu prawnego.

Aktualizacje aplikacji Uprawnienia Budowlane są darmowe w okresie 1 roku od daty zakupu licencji.

Aktualizacja aplikacji odbywa się automatycznie poprzez sklep Google Play.

Wymagania aplikacji

 • Aplikacja Uprawnienia Budowlane przeznaczona jest na urządzenia mobilne działające w oparciu o system Android
 • Przed zakupem licencji zalecamy sprawdzenie wersji demonstracyjnej aplikacji.
 • Do instalacji oraz aktywacji aplikacji wymagane jest połączenie z internetem oraz obecność aplikacji usługi Google na urządzeniu docelowym.

Umowa licencyjna na użytkowanie aplikacji UPRAWNIENIA BUDOWLANE – POBIERZ

Instrukcja obsługi aplikacji uprawnienia budowlane – SPRAWDŹ

Lista najczęściej zadawanych pytań – aplikacja uprawnienia budowlane FAQ

Pobierz aplikację i zacznij naukę już teraz

Zapraszamy do pobierania i sprawdzenia aplikacji Uprawnienia Budowlane w wersji demonstracyjnej oraz zakupu pełnej wersji.

Wersja demo błędnie wyświetla poprawne odpowiedzi.

24 odpowiedzi na “Aplikacja uprawnienia budowlane na ANDROID”

Aplikacja uprawnienia budowlane”zdała” egzamin na 95%. Bardzo wiele pytań się powtórzyło, a część miała podobne brzmienie. Naukę jednak trzeba rozpocząć wcześniej niż miesiąc przed egzaminem by odpowiednio się przygotować i mieć taki wynik. Pytania na egzaminie trafiają się bardzo szczegółowe np. dotyczące warunków technicznych. Niestety „klepanie” testów to jedyna droga.

Super aplikacja. Korzystam już dla drugich uprawnień i przedłużenie dostałem w znacznie niższej cenie. Ceny licencji ogólnie jedne z najniższych na rynku, a pytania wszędzie takie same.

Bardzo dobra aplikacja do nauki na egzamin. Były dwie aktualizacje związane ze zmianą stanu prawnego przepisów. Sprawdzałem większość pytań czy się zgadza z aktualnymi przepisami i jak na razie się nie zawiodłem.

Zdawałam architekturę w sesji Zima 2023. Aplikacja bardzo pomogła uzyskać wynik pozytywny

Polecam bardzo dobry kontakt z autorami, którzy nawet specjalnie dla mnie zmienili kolory w aplikacji tak abym mógł je rozróżniać. ( jestem daltonistą)

Dzień dobry, proszę o informację
1. kiedy będzie dostępna aktualizacja aplikacji na telefon po ostatnich zmianach?
2. czy aktualizacja zrobi się sama czy konieczne będzie pobranie programu na nowo?

Aktualizacja zostanie dzisiaj wysłana do sklepu Google Play. Najpóźniej jutro na urządzeniach powinno pojawić się powiadomienie o aktualizacji, wystarczy potwierdzić chęć zaktualizowania i to wszystko

Witam 1.5 roku temu kupiłem aplikacje na poprzedni telefon. Obecnie mam nowy i potrzebuje kupic na uprawnienia mostowe. Moje pytanie brzmi: ile muszę zapłacić i jak postąpić?

Wystarczy w naszym sklepie wybrać opcje LICENCJA DODATKOWA NA TELEFON. Taka opcja będzie najtańsza dla Pana.

Aplikacja jest świetna, tylko szkoda, że nie pomyśleliście o trybie dla osób, które mają problemy z odróżnianiem kolorów.

Faktycznie nie pomyśleliśmy. Proszę o uwagi jak można to naprawić? Postaramy się wprowadzić stosowne poprawki w najbliższych aktualizacjach jeżeli będzie taka możliwość.

Witam, kupiłam państwa aplikację i mam pytanie – dlaczego brakuje wielu pytań do aktów wymaganych przez PIIB? Jeśli chodzi o branżę sanitarną projektowanie bez ograniczeń – brak np. „Ustawa z dnia 21.11.2008 r. o wspieraniu termomodernizacji i remontów oraz o centralnej ewidencji
emisyjności budynków.”, „Ustawa z dnia 3.02.1995 r. o ochronie gruntów rolnych i leśnych.”

W bazie pytań aplikacji znajdują się wyłącznie akty prawne, z których pojawiają się pytania na testach. Wspomniane akty prawne mają marginalne znaczenie i do tej pory nie dotarliśmy do jakichkolwiek pytań z tego zakresu.
Warto również pamiętać, iż wykaz PIIB dotyczy również egzaminu ustnego, co oznacza, iż pytania z wspomnianych przepisów mogą się na drugiej części egzaminów pojawić.

PIIB poinformowała mnie, że pytania na maj 2021 są ze stanu prawnego z dnia 1 stycznia 2021 r. Czy obie aplikacje (komputer oraz aplikacja mobilna) mają taką bazę danych? Czy obie aplikacje korzystają z tego samego zestawu pytań?

Tak, baza pytań w aplikacji na komputery z Windows oraz telefony z Androidem są takie same i zgodne ze stanem prawnym Wiosna 2021

Czy zestawy pytan uwzględniają zmiany w ustawie prawo budowlane?
W jaki sposób zostały stworzone nowe pytania uwzględniające nowy stan prawny?

Tak najnowsza wersja jest przygotowana na sesję WIOSNA 2021 uwzględnia zmiany w PB które weszły w życie we wrześniu 2020.
Nowe pytania po zmianach w PB prawdopodobnie dopiero PIIB przygotowuje i najwcześniej pojawią się na egzaminach w maju 2021. Na chwilę obecną dostosowaliśmy istniejące pytania do nowego stanu prawnego oraz dodaliśmy część z nowych zakresów.

Czy aktualizacja na android jest taka sama jak na komputer trzeba odinstalować i ponownie zainstalować ?

Jeżeli użytkownik nie zablokował aktualizacji automatycznych na swoim urządzeniu to aktualizacja powinna odbyć się automatycznie. Przed aktualizacją pojawi się odpowiedni komunikat informacyjny.

Dzien dobry. Straciłem stary telefon i potrzebowałbym przenieść licencje na drugi telefon. Do kogo mógłbym się zgłosić?

Czy program uprawnienia budowlane w wersji na komputer oraz aplikacja mobilna na android posiadają taką samą bazę pytań egzaminacyjnych?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *