Kategorie
Program

Licencja dodatkowa oraz przedłużenie licencji – informacje

Zasady zakupu oraz użytkowania licencji dodatkowej na program Uprawnienia Budowlane. Zasady przedłużania ważności licencji.

Podajemy zasady zakupu i użytkowania licencji dodatkowych na program oraz aplikację Uprawnienia Budowlane a także informacje związane z przedłużeniem ważności licencji.

Licencja dodatkowa

Każdy posiadacz wersji podstawowej programu Uprawnienia Budowlane (na komputer lub urządzenia mobilne) może zakupić licencję dodatkową na kolejne urządzenia. Zakupu można dokonać razem z licencją podstawową lub w późniejszym terminie.

Posiadając licencję dodatkową na komputer można zakupić również licencję dodatkową na urządzenia mobilne, korzystając wówczas z obniżonej ceny. Podobnie użytkownik posiadający wersję podstawową na urządzenia mobilne, może nabyć licencję dodatkową na komputery w obniżonej cenie.

Dwóch lub więcej użytkowników

Licencja dodatkowa może zostać wykorzystana przez innego użytkownika niż właściciel licencji podstawowej, np. w ramach firmy.

Licencja dodatkowa działa niezależnie od wersji podstawowej, tak więc niezależne są zapisane wyniki oraz inne statystyki nauki.

Ważność licencji dodatkowej

Okres ważności licencji dodatkowej biegnie niezależnie od okresu ważności licencji podstawowej.

Przedłużenie licencji

Każdy posiadacz licencji na program lub aplikacje Uprawnienia Budowlane może skorzystać z preferencyjnych warunków jej przedłużenia na kolejny okres.

Gdy licencja wygaśnie można ją przedłużyć na kolejny 1 rok w obniżonej cenie jak licencji dodatkowej. Przedłużenia ( odnowienia ) można dokonać jeszcze w okresie ważności licencji podstawowej lub po jej wygaśnięciu.

Jedynym warunkiem, uprawniającym do preferencyjnego zakupu jest skorzystanie z tego samego adresu email, z którego złożono pierwotne zamówienie na licencję podstawową.

Promocja 2 w 1

Warunki zakupu licencji na urządzenia mobilne w obniżonej cenie w ramach promocji 2 w 1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *