Kategorie
Program

Wybór aktów prawnych do nauki

Program do nauki na egzamin testowy na uprawnienia budowlane oferuje bardzo szeroką możliwość wyboru zakresów wymaganych przepisów. Pytania można dobierać według konkretnych aktów prawnych oraz całymi działami, w jakie przepisy grupuje także PIIB.

Jak wybrać akty prawne do nauki

W celu wyboru zakresu pytań do nauki z programem Uprawnienia Budowlane, należy w trybie nauki kliknąć przycisk WYBIERZ, znajdujący się z prawej strony wyświetlanej nazwy aktu prawnego, z którego pochodzi aktualne pytanie:

wybierz akty prawne - program uprawnienia budowlane
wybierz akty prawne – program uprawnienia budowlane

W oknie wyboru aktów prawnych można wybrać interesujące Nas przepisy lub działy – zaznaczając lub odznaczając pole wyboru w kolumnie Wybierz. Liczba dostępnych pytań w nagłówkach działu oraz podsumowaniu zostanie automatycznie zaktualizowana.

wybór aktów i działów - program uprawnienia budowlane
wybór aktów i działów – program uprawnienia budowlane

Niewybrane zakresy zostaną graficznie wyróżnione, a aktualna liczba pytań i odpowiedzi zostanie zaktualizowana w działach i ogółem:

niewybrane zakresy - program uprawnienia budowlane
niewybrane zakresy – program uprawnienia budowlane

Resetowanie odpowiedzi do pytań oraz statystyk odpowiedzi

Po kliknięciu na przycisk X znajdujący się w kolumnie Reset, przy każdym akcie prawnym oraz zakresie pojawi się okno z możliwością zresetowania wyników i odpowiedzi.

resetowanie odpowiedzi - program uprawnienia budowlane
resetowanie odpowiedzi – program uprawnienia budowlane

Podobnie jak przy wyborze aktów, resetowania wyników można dokonać w obrębie danego aktu prawnego, działu lub globalnie dla wszystkich pytań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *