Wybór aktów prawnych do nauki

wybierz akty prawne - program uprawnienia budowlane

Program do nauki na egzamin testowy na uprawnienia budowlane oferuje bardzo szeroką możliwość wyboru zakresów wymaganych przepisów. Pytania można dobierać według konkretnych aktów prawnych oraz całymi działami, w jakie przepisy grupuje także PIIB.

Jak wybrać akty prawne do nauki

W celu wyboru zakresu pytań do nauki z programem Uprawnienia Budowlane, należy w trybie nauki kliknąć przycisk WYBIERZ, znajdujący się z prawej strony wyświetlanej nazwy aktu prawnego, z którego pochodzi aktualne pytanie:

wybierz akty prawne - program uprawnienia budowlane

wybierz akty prawne – program uprawnienia budowlane

W oknie wyboru aktów prawnych można wybrać interesujące Nas przepisy lub działy – zaznaczając lub odznaczając pole wyboru w kolumnie Wybierz. Liczba dostępnych pytań w nagłówkach działu oraz podsumowaniu zostanie automatycznie zaktualizowana.

wybór aktów i działów - program uprawnienia budowlane

wybór aktów i działów – program uprawnienia budowlane

Niewybrane zakresy zostaną graficznie wyróżnione, a aktualna liczba pytań i odpowiedzi zostanie zaktualizowana w działach i ogółem:

niewybrane zakresy - program uprawnienia budowlane

niewybrane zakresy – program uprawnienia budowlane

Resetowanie odpowiedzi do pytań oraz statystyk odpowiedzi

Po kliknięciu na przycisk X znajdujący się w kolumnie Reset, przy każdym akcie prawnym oraz zakresie pojawi się okno z możliwością zresetowania wyników i odpowiedzi.

resetowanie odpowiedzi - program uprawnienia budowlane

resetowanie odpowiedzi – program uprawnienia budowlane

Podobnie jak przy wyborze aktów, resetowania wyników można dokonać w obrębie danego aktu prawnego, działu lub globalnie dla wszystkich pytań.

Przeczytaj rówież

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *