Kategorie
Program

Tryb egzamin

Program Uprawnienia Budowlane umożliwia sprawdzenie bieżącego opanowania znajomości przepisów wymaganych na testach. W tym celu został przygotowany tryb egzaminu, który umożliwia odbycie go „na próbę” na ekranie komputera, uwzględniając wymagania PIIB oraz zakres pytań dla konkretnej specjalności uprawnień budowlanych.

Uruchamianie trybu egzamin

Aby sprawdzić swoją wiedzę należy przejść do zakładki Egzamin, a następnie w menu Kontrolna egzaminu kliknąć przycisk Start. Wówczas egzamin rozpocznie się i program zacznie odliczać czas do jego zakończenia.

uruchamianie tryb egzamin - program uprawnienia budowlane
uruchamianie tryb egzamin – program uprawnienia budowlane

Zakres egzaminu

Zakres przepisów na egzaminie ustalany jest w oparciu o wytyczne PIIB oraz IARP zawarte w szczegółowym programie egzaminów na uprawnienia budowlane lub architektoniczne. Podane są tam konkretne ilości pytań z poszczególnych przepisów budowlanych, dostosowane do specjalności oraz zdawanego rodzaju uprawnień budowlanych. Z tych zakresów program losowo dobiera pytania i generuje test.

W oparciu o wytyczne izb dobierane są także pozostałe parametry egzaminów jak jego czas oraz wymagana liczba poprawnych odpowiedzi do zaliczenia.

Wynik egzaminu

Po udzieleniu odpowiedzi na wszystkie pytania program Uprawnienia budowlane od razu wyświetla jego wynik. Podawana jest także minimalna ilość poprawnych odpowiedzi do jego zaliczenia oraz czas poświęcony na udzielenie wszystkich odpowiedzi.

wynik egzaminu - program uprawnienia budowlane
wynik egzaminu – program uprawnienia budowlane

Użytkownik ma także możliwość przeglądania poszczególnych pytań i odpowiedzi z egzaminu oraz filtrowania w zależności od tego czy odpowiedź na nie była poprawna czy błędna.

egzamin - przegląd odpowiedzi - program uprawnienia budowlane
egzamin – przegląd odpowiedzi – program uprawnienia budowlane

Statystyki egzaminów na wykresach

Wyniki wszystkich egzaminów automatycznie zapisywane są na wykresach. Użytkownik ma możliwość bieżącego sprawdzenia i weryfikacji swoich postępów w nauce. Na podglądzie wykresu w programie Uprawnienia Budowlane zaznaczono także wymagany próg zdawalności dla danej specjalności uprawnień budowlanych.

wyrkesy egzamin - program uprawnienia budowlane
wyrkesy egzamin – program uprawnienia budowlane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *