Skip to main content

Aktualne pytania na egzamin ustny na uprawnienia budowlane – Interaktywny zbiór

Przedstawiamy zbiór ponad 1500 pytań na egzamin ustny na uprawnienia budowlane zebrany od użytkowników naszego forum, którzy jego trudy mają już za sobą.

Pytania są aktualne gdyż pochodzą najpóźniej sprzed 5 lat. Można je pobrać w formie interaktywnego pliku excel, z możliwością filtrowania wg. rodzaju specjalności i uprawnień a także Izby PIIB gdzie je zadano.

zestawienie pytań - egzamin ustnyPrzykładowy widok zestawienia pytań

POBIERANIE PLIKU

POBIERZ DEMO Pobrano 15057 razy

9 myśli na temat “Aktualne pytania na egzamin ustny na uprawnienia budowlane – Interaktywny zbiór

 1. Czy na egzamin ustny należy zabrać projekty przy których uczestniczyło się w trakcie wykonywania praktyki projektowej? a dokładniej czy wystarczy jeżeli przyniosę materiały czyli obliczenia konstrukcyjne plus wydrukowane rysunki ? projektem budowlanym wiadomo nie dysponuję – dostawałam konkretne zlecenie na wykonanie obliczeń + przesłane rysunki od architekta, oczywiście praktyka odbywała się pod nadzorem osoby posiadającej uprawnienia. Osoba nadzorująca praktyką widnieje w projekcie budowlanym jako projektant. Chciałam zapytać jakie materiały należy przynieść dysponuję wydrukami, rysunkami, ręcznymi obliczeniami, wszystko było dokładnie sprawdzane przez projektanta, wszelkie uwagi były zamieszczane na wydrukach lub na odręcznych obliczeniach.

 2. Witam czy teraz na egz. ustnym w maju wiosna 2017 będą obowiązywać nowe przepisy z marca bieżącego roku ? Będę wdzięczna za odpowiedź 🙂
  Pozdrawiam

   1. Oczywiście, że nie na 01.01.2017. Na samym wykazie z izby jest późniejsza data.
    A teoretycznie to obowiązuje aktualny stan prawny.

 3. Witam mam pytanie na jakiej stronie można pobrać przykładowe pytania na ustny egzamin na uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej nieogranczonej wykonawczej. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *