Interaktywny zestaw aktualnych i ujednoliconych aktów prawnych wymaganych na egzaminie na uprawnienia budowlane, dostosowany dla każdej specjalności i rodzaju uprawnień. Przygotowany został na podstawie listy wymagań, które każdorazowo publikuje Polska Izba Inżynierów Budownictwa. Umożliwia łatwe i szybkie przeglądanie oraz wydruk wymaganych ustaw i rozporządzeń.

Stan prawny aktów prawnych aktualny na JESIEŃ 2019

Wykaz aktów prawnych na egzamin na uprawnienia architektoniczne IARP dostępny pod adresem

Wszystkie rodzaje i specjalności uprawnień

Zestawy dostosowane do każdego rodzaju i specjalności uprawnień budowlanych w zakresie PIIB.

Podczas zakupu wybierasz rodzaj oraz specjalność uprawnień i otrzymujesz spersonalizowany zestaw aktów prawnych – łatwy do przeglądania i gotowy do wydruku gdyż wszystkie teksty aktów zawarto w formie plików PDF.

Nie trać czasu na samodzielne przeglądanie przeglądanie listy wymagań PIIB, zawierającej pomieszane wymagania dla wszystkich specjalności.

Jeden akt – jeden plik

Wszystkie akty prawne w formie ujednoliconej w postaci jednego pliku PDF.

Przepisy zawierają wszystkie zmiany i nowelizacje wprowadzone przez Ustawodawcę

 

Zawsze aktualne przepisy

Aktualne treści aktów prawnych pochodzą z oficjalnego serwisu sejmowego ISAP, Monitora Polskiego oraz GUNB i PIIB

Stan prawny dostosowany do listy wymagań Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa publikowanej przed każdym egzaminem.

Ustawy i przepisy na egzamin na uprawnienia budowlane – Galeria

 

Dokonaj zakupu

Wybór produktu/usługi:
Rodzaj licencji:Liczba sztuk:

Opracowanie Akty Prawne

egzamin na Uprawnienia Budowlane [PIIB] – Cena: 50zł brutto

Dane kupującego:


Forma płatności:

Wystaw fakturę VAT

Dane do faktury VAT:
Akceptuję regulamin oraz umowę licencyjną

 

Koniecznie sprawdź przed zakupem

Licencja

  • Dla 1 użytkownika, bez prawa do rozpowszechniania. Licencja ważna przez okres 6 miesięcy od momentu zakupu (opłacenia zamówienia)
  • Główne aktualizacje aktów prawnych odbywają się 2 razy do roku po ogłoszeniu wymagań przez PIIB. Dla sesji wiosennej orientacyjny miesiąc to marzec, natomiast dla sesji jesiennej wrzesień. W międzyczasie zestawy są także aktualizowane w przypadku znaczących zmian w przepisach prawnych.

Pytania i problemy związane z programem należy zgłaszać pod adresem: kontakt@uprawnieniabudowlane.pl

Wymagania

  • Laptop lub komputer stacjonarny
  • Zainstalowana przeglądarka plików PDF
  • Zainstalowana przeglądarka internetowa

Warunki zakupu

Akty prawne w formie plików PDF. Wykaz aktów prawnych w formie pliku html.
Przed zakupem należy zapoznać się z przykładowymi zrzutami ekranów obrazującymi formę graficzną i funkcję, zamieszczonymi powyżej.
Pobranie zestawu oznacza akceptację warunków licencji, regulaminu sprzedaży oraz regulaminu świadczenia pomocy technicznej. Rachunki wystawiane są na żądanie Klienta i przesyłane w formie elektronicznej.

Uwaga! Nie sprzedajemy tekstów ustaw – są one dostępne za darmo dla każdego. Przedmiotem oferty jest usługa kompletowania i katalogowania ustaw wg. wymagań PIIB oraz przygotowanie interaktywnego opracowania aktów prawnych.

Uwaga! Od sesji Jesień 2017 PIIB zrezygnowała z podawania wymaganego stopnia znajomości przepisów (ogólna, szczegółowa) oraz podawania jedynie części znajomości danego przepisu (zakres znajomości)

Dotpay

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay. Umożliwia to szybkie i bezpieczne przeprowadzenie transakcji. Dzięki temu użytkownik ma możliwość pobrania pliku natychmiast po dokonaniu wpłaty ( w przypadku płatności kartą bądź e-przelewem). Dla płatności realizowanych zwykłym przelewem, przekazem pocztowym, z sieci Moje Rachunki bądź Zapłać w Żabce plik wysyłany jest mailem po zarejestrowaniu wpłaty na koncie zgodnie z regulaminem sprzedaży.
Najdogodniejszy sposób płatności można wybrać po kliknięciu na przycisk Wykonaj przelew. Preferowany sposób to e-przelew lub płatność kartą.

Sprawdź również – Komplet aktów na Uprawnienia Architektoniczne: LATO 2019