Zestaw aktualnych aktów prawnych wymaganych na egzaminie na uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej w sesji LATO 2019. Zestaw przygotowany został na podstawie wymagań, które każdorazowo publikuje IARP. (pobierz).

Informacje szczegółowe

  • Zestaw zawiera komplet ustaw i rozporządzeń dla wszystkich  rodzajów uprawnień architektonicznych zgodnie z wymaganiami IARP
  • Ustawy i rozporządzenia pochodzą z oficjalnego serwisu sejmowego ISAP, Monitora Polskiego oraz GUNB i PIIB
  • Wszystkie akty prawne posiadają teksty jednolity – jeden plik ze wszystkimi zmianami
  • Zestaw zawiera interaktywny wykaz aktów w postaci pliku excel, który można łatwo filtrować wskazując tylko akty wymagane dla wybranego rodzaju uprawnień architektonicznych

Forma graficzna

Widok ekranu głównego
wykaz_archi2
Widok folderu z ustawami

 

Prezentacja wideo – przykład działania

 

Dokonaj zakupu

Wybór produktu/usługi:
Rodzaj licencji:Liczba sztuk:

Opracowanie Akty Prawne

egzamin na Uprawnienia Architektoniczne [IARP] – Cena: 50zł brutto
Dane kupującego:


Forma płatności:

Wystaw fakturę VAT

Dane do faktury VAT:
Akceptuję regulamin oraz umowę licencyjną

 

Koniecznie sprawdź przed zakupem

Licencja

  • Dla 1 użytkownika, bez prawa do rozpowszechniania.

Pytania i problemy związane z programem należy zgłaszać pod adresem: kontakt@uprawnieniabudowlane.pl

Wymagania

  • Przeglądarka plików PDF.
  • Microsoft Excel w wersji minimum 2003 bądź przeglądarka plików excela Excel Viewer

Warunki zakupu

Akty prawne w formie plików PDF. Wykaz aktów prawnych w formie pliku excel.
Przed zakupem należy zapoznać się z przykładowymi zrzutami ekranów obrazującymi formę graficzną i funkcję, zamieszczonymi powyżej.
Pobranie zestawu oznacza akceptację warunków licencji, regulaminu sprzedaży oraz regulaminu świadczenia pomocy technicznej. Rachunki wystawiane są na żądanie Klienta i przesyłane w formie elektronicznej.

Dotpay

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay. Umożliwia to szybkie i bezpieczne przeprowadzenie transakcji. Dzięki temu użytkownik ma możliwość pobrania pliku natychmiast po dokonaniu wpłaty ( w przypadku płatności kartą bądź e-przelewem). Dla płatności realizowanych zwykłym przelewem, przekazem pocztowym, z sieci Moje Rachunki bądź Zapłać w Żabce plik wysyłany jest mailem po zarejestrowaniu wpłaty na koncie zgodnie z regulaminem sprzedaży.
Najdogodniejszy sposób płatności można wybrać po kliknięciu na przycisk Wykonaj przelew. Preferowany sposób to e-przelew lub płatność kartą.

Uwaga! Nie sprzedajemy tekstów ustaw – są one dostępne za darmo dla każdego. Przedmiotem oferty jest usługa kompletowania i katalogowania ustaw wg. wymagań PIIB oraz przygotowanie interaktywnego opracowania aktów prawnych.

4 KOMENTARZE

  1. Zestaw zawiera już aktualne na 2018 rok teksty Ustawy Prawo Budowlane oraz Rozporządzenia Warunki techniczne dla budynków

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here