Informacja o wersjach programu na sesje jesienno-zimową 2020

W związku z przeniesieniem egzaminów na uprawnienia budowlane w sesji wiosennej na dzień 4 września, oraz przeniesieniem egzaminów na uprawnienia budowlane na dzień 11 września wprowadzamy 2 wersje programów przygotowujących do w/w egzaminów.

Zróżnicowanie wynika z faktu, wejścia w życie zmian w Ustawie Prawo budowlane (Dz.U.2020.471) w dniu 19.09.2020, co zbiega się z terminami przeniesionych egzaminów. Z nieoficjalnych informacji jakie posiadamy wynika, iż pytania na egzaminach PIIB z zakresu ustawy PB 4 września 2020 nie będą uwzględniały wspomnianej aktualizacji. Jeżeli chodzi o egzamin dla architektów w dniu 11 września 2020, na chwilę obecną IARP nie opublikowała wytycznych.

Publikujemy zatem dwie wersje naszych programów:

Egzaminy wrześniowe ( sesje wiosna/lato – przeniesione z wiosny)

Zalecane dla osób przygotowujących się na egzaminy w PIIB i IARP , które zaplanowano na wrzesień 2020.

Program Uprawnienia Budowlane [ WINDOWS ]

POBIERZ DEMO

Program Uprawnienia Budowlane [ ANDROID ]

POBIERZ DEMO

Egzaminy grudniowe ( sesje jesień/zima)

Zalecane dla osób przygotowujących się na egzaminy w PIIB i IARP , które zaplanowano na grudzień 2020 i na egzaminy w sesjach późniejszych oraz dla osób korzystających z programu jedynie w celu utrwalenia aktualnej wiedzy.

Program Uprawnienia Budowlane [ WINDOWS ]

POBIERZ DEMO

Program Uprawnienia Budowlane [ ANDROID ]

POBIERZ DEMO

Uwaga!

Ostateczna decyzja, której wersji programu użyć na sesję wrześniową należy do użytkownika. Na dzień 20.06.2020 izby nie zaktualizowały wykazu aktów prawnych na egzaminy wiosenne. Nie pojawiły się również żadne oficjalne informacje w tym zakresie.

Osoby zdające w sesjach jesień/zima w grudniu powinny przygotowywać się już wg. wersji uwzględniającej zmiany w prawie budowlanych.

Jak sprawdzić która wersja programu jest zainstalowana?

Wersja Windows

Informacja o wersji znajduje się w lewym dolnym rogu ekranu.

Jeżeli w tym miejscu oznaczenia są inne zalecamy aktualizacje do wersji 3/2020.

Wersja Android

Należy kliknąć na przycisk OPCJE ( prawy górny róg ekranu ), a następnie z menu wybrać Informacje o licencji .Informacja o wersji znajduje się na dole ekranu.

Jeżeli w tym miejscu nie ma oznaczeń  zalecamy aktualizacje do wybranej przez siebie wersji.

Jak zaktualizować program do nauki?

W przypadku wersji na komputer, najlepszym rozwiązaniem jest odinstalowanie poprzedniej wersji oraz pobranie i instalacja aktualnej wersji DEMO oraz ponowne wykonanie aktywacji.

W przypadku wersji na urządzenia z Android dla większości konfiguracji aktualizacja powinna odbyć się automatycznie. W razie wątpliwości podobnie jak w przypadku wersji na komputer jest możliwość wykonania reinstalacji aplikacji.

2 myśli na “Informacja o wersjach programu na sesje jesienno-zimową 2020”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *