Dwie wersje programu do nauki

W związku z opublikowaniem przez PIIB listy aktów prawnych wymaganych na egzamin w sesji JESIEŃ 2020, w której nie zawarto zmian w ustawie Prawo budowlane wynikających z Dz.U.2020.471, które weszły w życie 2020-09-19 oraz licznymi pytaniami w tym zakresie publikujemy 2 wersje naszych programów do nauki na egzamin testowy.

Wersja ze „starym” Prawem Budowlanym

Nieuwzględniająca zmian wynikających z Dz.U.2020.471. Na chwile obecną bardziej prawdopodobna, dla osób które będą zdawały w PIIB w terminie  4 grudnia 2020.

 

Program Uprawnienia Budowlane [ WINDOWS ]

POBIERZ DEMO

Program Uprawnienia Budowlane [ ANDROID ]

POBIERZ DEMO

Wersja ze „nowym” Prawem Budowlanym

Uwzględniająca zmiany wynikające z Dz.U.2020.471. Na chwile obecną zalecana, dla osób które będą zdawały w PIIB w terminie późniejszym niż 4 grudnia 2020 oraz  dla osób ubiegających się o uprawnienia architektoniczne.

 

Program Uprawnienia Budowlane [ WINDOWS ]

POBIERZ DEMO

Program Uprawnienia Budowlane [ ANDROID ]

POBIERZ DEMO

Uwaga!

Ostateczna decyzja, której wersji programu użyć na sesję grudniową 2020 należy do użytkownika. Z zestawienia PIIB nie wynika jednoznacznie, jaki stan prawny będzie wymagany na egzaminie, a jedynie stan prawny aktów w dniu jego przygotowania. Z zestawienia IARP wynika, iż będzie wymagany „nowe” Prawo budowlane.

Jak sprawdzić która wersja programu jest zainstalowana?

  • Wersja z nowym PB – liczba pytań w Ustawie Prawo budowlane – 504
  • Wersja ze starym PB – liczba pytań w Ustawie Prawo budowlane – 518

Jak zaktualizować program do nauki?

W przypadku wersji na komputer, najlepszym rozwiązaniem jest odinstalowanie poprzedniej wersji oraz pobranie i instalacja aktualnej wersji DEMO oraz ponowne wykonanie aktywacji.

W przypadku wersji na urządzenia z Android dla większości konfiguracji aktualizacja powinna odbyć się automatycznie. W razie wątpliwości podobnie jak w przypadku wersji na komputer jest możliwość wykonania reinstalacji aplikacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *