Kategorie
Egzamin

Dwie wersje programu do nauki

W związku z opublikowaniem przez PIIB listy aktów prawnych wymaganych na egzamin w sesji JESIEŃ 2020, w której nie zawarto zmian w ustawie Prawo budowlane wynikających z Dz.U.2020.471, które weszły w życie 2020-09-19 oraz licznymi pytaniami w tym zakresie publikujemy 2 wersje naszych programów do nauki na egzamin testowy.

Wersja ze „starym” Prawem Budowlanym

Nieuwzględniająca zmian wynikających z Dz.U.2020.471. Wersja zalecana dla osób które będą zdawały egzaminy w PIIB w terminie 26 luty 2021  ( przeniesione z 4 grudnia 2020)

 

Program Uprawnienia Budowlane [ WINDOWS ]

POBIERZ DEMO

Program Uprawnienia Budowlane [ ANDROID ]

POBIERZ DEMO

Wersja ze „nowym” Prawem Budowlanym

Uwzględniająca zmiany wynikające z Dz.U.2020.471. Zalecana dla osób które będą zdawały egzaminy w PIIB w terminie późniejszym niż 26 luty 2021 oraz dla osób ubiegających się o uprawnienia architektoniczne.

 

Program Uprawnienia Budowlane [ WINDOWS ]

POBIERZ DEMO

Program Uprawnienia Budowlane [ ANDROID ]

POBIERZ DEMO

 

Jak sprawdzić która wersja programu jest zainstalowana?

  • Wersja z nowym PB – liczba pytań w Ustawie Prawo budowlane – 504
  • Wersja ze starym PB – liczba pytań w Ustawie Prawo budowlane – 518

Jak zaktualizować program do nauki?

W przypadku wersji na komputer, najlepszym rozwiązaniem jest odinstalowanie poprzedniej wersji oraz pobranie i instalacja aktualnej wersji DEMO oraz ponowne wykonanie aktywacji.

W przypadku wersji na urządzenia z Android dla większości konfiguracji aktualizacja powinna odbyć się automatycznie. W razie wątpliwości podobnie jak w przypadku wersji na komputer jest możliwość wykonania reinstalacji aplikacji.

7 odpowiedzi na “Dwie wersje programu do nauki”

W lewym dolnym rogu program pokazuje ver. 4.2/2020, czy jest to najnowsza wersja przygotowująca do egzaminu wiosna 2021?

Chcialam sprawdxic czy mam aktualna wersjre programu i program pokazuje mi 544 pytania i teraz nie wiem ktora mam wersje ?

Ma Pani najnowszą wersję 1/2021 na egzaminy w sesji WIOSNA 2021.
Zaległy egzamin w lutym się już odbył tak więc nie ma potrzeby utrzymywania 2 wersji programów.

Tez bym chciał wiedzieć bo mam prywatny i służbowy tel iphone, Mac-a, i służbowego dell-a ale tam nie mogę instalować programów ;/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *