Kategorie
Informacje

PIIB wzywa do utworzenia ministerstwa budownictwa

Polska Izba Inżynierów Budownictwa lobbuje na rzecz utworzenia oddzielnego ministerstwa budownictwa. Jakie argumenty za tym przemawiają.

Kategorie
Informacje

Krajowa Rada PIIB obradowała w lutym 2024

Kolejne spotkanie Krajowej Rady PIIB w 2024 roku. Jakie ustalenia i wnioski ustalono w prawie zbliżających się zjazdów izb budownictwa.

Kategorie
Informacje

Narada szkoleniowa Krajowej Komisji Rewizyjnej PIIB 1 / 2024

Informacje o spotkaniu szkoleniowym Krajowej Komisji Rewizyjnej Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa z dnia 24 stycznia 2024 roku.

Kategorie
Informacje

Obrady Prezydium Krajowej Rady PIIB na początku 2024 roku

Co ustalono podczas obrad Krajowej Rady PIIB na początku 2024 roku? Jakie nowości i udogodnienia dla członków izba planuje wprowadzić?

Kategorie
Aktualności Informacje

Dni inżynierskie i dzień przyszłego inżyniera – Budma 2024

Dni inżynierskie organizowane przez Wielkopolską OIIB na targach Budma w 2024. Dzień przyszłego inżyniera, i dużo informacji o uzyskaniu uprawnień budowlanych.

Kategorie
Informacje

Uroczystość wręczenia uprawnień budowlanych w Opolskiej OIIB

Uroczystość wręczenia decyzji o nadaniu uprawnień budowlanych w Opolskiej Okręgowej Izbie Inżynierów 12 stycznia 2024 roku.

Kategorie
Informacje

Postępowanie kwalifikacyjne w Świętokrzyskiej OIIB

Jakie terminy i dokumenty obowiązują osoby składające wnioski kwalifikacyjne na uprawnienia budowlane w Świętokrzyskiej Okręgowej Izbie Inżynierów Budownictwa.

Kategorie
Informacje

Kwalifikacja na uprawnienia budowlane – Pomorska OIIB

Informacje o wymaganiach kwalifikacyjnych dla kandydatów chcących uzyskać uprawnienia budowlane w Pomorskiej Okręgowej Izbie Inżynierów Budownictwa.

Kategorie
Informacje

Kwalifikacja na uprawnienia w Opolskiej OIIB

Przydatne informacje o przebiegu i wymaganiach kwalifikacyjnych na uprawnienia budowlane w Opolskiej Okręgowej Izbie Inżynierów Budownictwa.

Kategorie
Informacje

Kwalifikacja wniosków w Kujawsko-Pomorskiej OIIB

Przydatne informacje o kwalifikowaniu wniosków na uprawnienia budowlane w Kujawsko-Pomorskiej Okręgowej Izbie Inżynierów Budownictwa.

Kategorie
Informacje

Wymagania kwalifikacyjne w Lubuskiej Okręgowej Izbie Inżynierów

Informacje o wymaganiach kwalifikacyjnych oraz obowiązujących terminach składania wniosków w Lubuskiej Okręgowej Izbie Inżynierów Budownictwa

Kategorie
Informacje

Lubelska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa informacje kwalifikacyjne

Jak wygląda kwalifikowanie wniosków na uprawnienia budowlane w Lubelskiej Okręgowej Izbie Inżynierów Budownictwa. Jakie dokumenty należy złożyć.