Kategorie
Pytania użytkowników

Program czy kurs

Podchodzę do egzaminu na uprawnienia budowlane w PIIB bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno budowlanej wykonawczych. Zastanawiam się w jaki sposób najlepiej przygotować się do egzaminu. Czy lepszym dla mnie będzie program do nauki czy możne pójść na kurs przygotowawczy do egzaminu na uprawnienia? Problem dla mnie wynika z faktu, iż pracuje na budowie i mam trochę mało czasu do nauki.


Odpowiedź

Ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na tak postawione pytanie. Tak naprawdę najlepszym rozwiązaniem byłoby zarówno korzystanie z programu do nauki jak i odbycie kursu.

Nasz program znacznie lepiej przygotuje do egzaminu testowego, gdyż ten polega zasadniczo na odpowiadaniu na pytania testowe. W przypadku braku czasu oferujemy także pomocna będzie aplikacja do nauki na urządzenia z Androidem – testy można rozwiązywać nawet w czasie przerwy w pracy na budowie. Tak naprawdę nauka z programem oraz przeczytanie i przeanalizowanie najważniejszych aktów prawnych w większości przypadków jest wystarczająca na egzamin pisemny.

Kurs natomiast bardziej uporządkuje wiedzę, szczególnie pomocny będzie w przypadku egzaminu ustnego. Więcej o kursie można przeczytać w artykule poświęconym wadom i zaletom kursu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *