Kategorie
Program

Uprawnienia budowlane program – opinie

Poniżej lista ostatnich opinii oraz komentarzy użytkowników związanych z naszym programem do nauki na egzamin na uprawnienia budowlane na system Windows oraz Android. Wpisy użytkowników zbieramy od początku istnienia programu tj. od 2011 roku.

Prosimy o dodawanie opinii o programie Uprawnienia Budowlane w komentarzach.

Lista ostatnich komentarzy i opinii do programu uprawnienia budowlane

pr

Miałem egzamin w branży KB projektowanie/budowa bez ograniczeń, czyli 90 pytań na teście.
Uczyłem się do testu głównie przy pomocy programu, przed testem przeczytałem tylko raz PB, warunki techniczne i KPA.
65 pytań w teście było identycznych jak w programie (te pytania wypełniłem i policzyłem), pozostałe były albo nieco inaczej sformułowane albo inne.
Wniosek jest taki, że program bardzo pomaga, można szybciutko odfajkować większość pytań a nad resztą porządnie się zastanowić. Koniec końców 80 na 90 miałem dobrze.
Ustny to osobna historia, zaliczony, nie było specjalnie ciężko, trzeba poświęcić 2 całe dni na przejrzenie wszystkich norm i przepisów plus jeden dzień na przemyślenie swojej praktyki i ponowne przejrzenie warunków technicznych i 5 najbardziej podstawowych norm (fundamenty, stal, żelbet, obciążenia, murowa – ta ostatnia bardzo ważna).

gooro33

Dzisiaj zdałem egzamin ustny z KB do kierowania bez ograniczeń.
Pytania na wcześniejszym teście pokryły się w 90% wystarczy przeczytać 2 razy KPA,PB,BHP i spokojnie można zdawać.
Na ustnym miałem proste pytania oprócz 4 z mojej praktyki dostałem; 1.kiedy nie wymagane jest pozwolenie na rozbiórkę, 2. Co to są fundamenty bezpośrednie :), 3. Młodociani na budowie podać 3 rodzaje prac jakich nie mogą wykonywać. 4. Warunki jakie muszą spełniać dojścia do stanowisk pracy.Spokojnie na wszystko jest czas, nie ma się naprawdę czego obawiać 😀
Pozdrawiam i życzę powodzenia 😀

piotr jarecki
Właśnie jestem świeżo po pisemnej części egzaminu – specjalność konstrukcyjno-budowlana, upr. do proj. i kier. robotami bud. bez ograniczeń. Sesja jesienna 2014, Podkarpacka Izba.W zasadzie jeszcze nie znam wyników:) Pytania powtórzyły się w ok. 75-80%, także wg mnie warto.
asia
kupiłam ten program 2 lata temu jak zdawałam na upr. budowlane wykonawcze – wtedy skutecznie pomogło; teraz startuje na projektowe i znowu kupiłam – genialna pomoc, która pomaga poukładać sobie w głowie ten ogrom materiału do opanowaniu – dzięki dla pomysłodawcy i oczywiscie polecam
Michał
Witam egzamin pisemny zdałem w dniu dzisiejszym. Branza sanitarna uprawnienia wykonawcze bez ograniczeń. Z programu powtórzyło się około 50 pytań na 75. Polecam wszystkim, choć warto przeczytać też najważniejsze ustawy bo w kilku pytaniach w programie są błędne odpowiedzi.
miki
Śląska Izba Inżynierów, sesja jesienna 2014 branża sanitarna – egzamin zdany . Polecam program do nauki, bardzo przystępna forma przyswajania wiedzy. Na egzaminie powtórzyło się ok 70% pytań. W programie brakuje pytań z ustawy o gospodarce odpadami, BHP przy budowie i eksploatacji sieci gazowych i stosunkowo mało jest pytań dotyczących warunków technicznych dla sieci gazowych. Na pewno oprócz uczenia się testów z programu trzeba przeczytać prawo budowlane, warunki, techniczne, BHP I KPA. Powodzenia
michał
Jestem świeżo po egzaminie (projektowanie bez ogr.- instalacje sanitarne). Program polecam w 100% Na egzaminie pytania powtórzyły się w 85%. Oczywiście wynik pozytywny 🙂 Dodatkowo mogę powiedzieć że osoba która stukała się wyłącznie z rozporządzeń i ustaw nie zdała egzaminu. Warto zainwestować te parę groszy, a twórcom programu chciałem podziękować ponieważ w kieszeni pozostało mi 3 tys (tyle kosztuje kurs przygotowawczy przynajmniej w Łodzi). Teraz ustny… przydała by się jeszcze taka pomoc na tą drugą część egzaminu oczywiście w mojej specjalności.
marek
20.11.2015 zdawałem egzamin na uprawnienia konstrukcyjno-budowlane bez ograniczeń ( 75 pytań ), przygotowywałem się tylko przy użyciu w/w programu przez tydzień po kilka aktów prawnych dziennie + powtórki. W efekcie czego opanowałem ponad 1700 pytań. Egzamin pisemny zdany z wynikiem 66 pkt na 75 pkt. Naprawdę polecam ten program, nowe funkcje tj. egzamin rewelka ( po wcześniejszej nauce poszczególnych aktów ). Polecam.
oskar
Architektura; projektowanie bez ograniczeń, Małopolska. Zdałem zarówno pisemny jak i ustny, choć kosztowało mnie to sporo nerwów. Na teście powtórzyło się około 80% pytań z testów dotyczących PB, WT, KPA. Niestety pojawiło się też około 10-12 pytań z bezpieczeństwa pracy i ochrony zdrowia na budowie, z czego kompletnie nie byłem przygotowany, a baza pytań w programie tego nie obejmuje. Na szczęście połowę z tych pytań dało się wziąć na logikę. Generalnie program pomaga się przygotować do testu, choć dobrze byłoby uaktualnić bazę pytań.
mari
Uprawnienia telekomunikacyjne do kierowania w ograniczonym zakresie. Pisemny i ustny zaliczony. Na 45 pytań 36 widziałem wcześniej dzięki programowi. Także wynik 40/45. Program polecam. Najlepiej rozwiązywać testy jednocześnie sięgając do ustaw czytając całość zagadnienia.
gooro33 

Dzisiaj zdałem egzamin ustny z KB do kierowania bez ograniczeń.
Pytania na wcześniejszym teście pokryły się w 90% wystarczy przeczytać 2 razy KPA,PB,BHP i spokojnie mozna zdawać.
Na ustnym miałem proste pytania oprócz 4 z mojej praktyki dostałem; 1.kiedy nie wymagane jest pozwolenie na rozbiórke, 2. Co to są fundamenty bezpośrednie :), 3. Młodociani na budowie podać 3 rodzaje prac jakich nie mogą wykonywać. 4. Warunki jakie muszą spełniać dojścia do stanowisk pracy.

Spokojnie na wszystko jest czas, nie ma się naprawde czego obawiać 😀
Pozdrawiam i życze powodzenia 😀

IS

Jestem po egzaminie pisemnym IS PW, zaliczonym pozytywnie w dużej mierze dzięki programowi. Moja subiektywna opinia:
– na egzaminie pojawiło się około 80% pytań z testu (moim zdaniem dużo lepsza skuteczność w porównaniu z konkurencją, rozmawiałem na ten temat z ludzmi bezpośrednio po egzaminie),
– tym razem pojawiło się sporo pytań z odpadów i składowisk odpadów (w teście ich brakowało)
P.S. W teście brakuje okienka w którym będzie wyświetlany akt prawny dotyczący aktualnie zadawanego pytania. Jesli to poprawicie to program będzie naprawdę bezkonkurencyjny.
… a teraz szykuim na ustny 🙂 pozdro

Bartek

Egzamin pisemny konstrukcyjno-budowlane wykonawcze b/o 15 maja 2018r. Podsumowanie z mojej strony jest takie: 3 – krotne przeczytanie PB, WT, BHP(ogólne, transportowe, roboty budowlane), KPA czyli dokładnie jak wyżej koledzy pisali. Następnie wałkowanie pytań z programu aż do znudzenia. W moim przypadku było to 7- krotne rozwiązanie całej bazy z programu. Za 6 i 7 razem robiłem już dosłownie kilka błędów na 1724 pytania co dawało jakieś 99,7 %. Na początku wiadomo rozwiązywanie wg aktów, potem koniecznie wszystkie pytania wymieszane bo właśnie w tej formie będą na egzaminie. Na egzaminie rozwiązałem w pierwszej kolejności pytania które były w bazie programu, policzyłem i wyszło 60 pytań, co daje 80%. Pozostałe 15 pytań na logikę bądź drogą eliminacji głupich odpowiedzi. Z dostępnego czasu 115 minut wykorzystałem może 35-40min. Także nie taki diabeł straszny. Wynik pozytywny.

MQ

Witam, ARCH. proj bez ograniczeń. (Opole) czerwiec . Piszę, bo mało tu komentarzy dla architektów. Podtrzymuje opinie program ok. 70% pytań się powtarza. Samo robienie testów nie nauczy nas do ustnego, ale łatwiej jest zapamiętać te wszystkie śmieszne odległości, szerokości i wysokości. Pod tym kątem polecam, do ustnego wystraczyło mi przeczytanie 2-krotnie WT/PB/BHP, Kpa raz ze zrozumieniem plus testy. ok. 2 tyg nauki przed egzaminem, ostro (5h dziennie), wcześniej tylko wieczorami 20-22. (praca_rodzina, nie dało się inaczej).
Ustne pytania dziwne, dużo rysowania: szkice kuchni w zakładzie gastronimcznej, sala operacyjna w banku, problemy techniczne ogrodzeń (to moje), rysowanie schodów, pochylni. Dodatkowo miałem pytania o karte informacyjna przedsiewziecia, oraz tryb udzielania zamówień publicznych. Inni mieli wentylacje mech. w garażach, o kominach, drgoach pożarowych itp itd. Ogólnie trzeba wiedzieć gdzie co jest. Miałem swoje materiały podrukowane, ale w sumie wystaczył mi ogólnodostepny laptopik na którym był zainstalowany LEX.
Życzę wszystkim powodzenia1111idę pić.

Tomek

Hej,
Jestem po egzaminie (Konstrukcje budowlane, wykonawcze, bez ograniczeń) Zdawałem w Krakowie (małopolska okręgowa izba inżynierów budownictwa) Jeśli chodzi o program – moim zdaniem powtórzyło się około 60% pytań 100% to samo co w programie, ponadto uważam, że około 20% pytań było delikatnie pozmienianych – komisja zmieniała np liczby na słowa (w programie było 14 dni a na egzaminie czternaście dni) dla wzrokowców to trochę miesza się w głowie. Ja osobiście ani jeden raz nie przeczytałem Warunków technicznych, Prawa budowlanego i KPA. Uczyłem się przed 7 dni przed egzaminem codziennie od 9:00 do około 24 – 1:00 w nocy (miałem urlop) ale to było do znudzenia. Jak bym miał jeszcze raz to zrobić to bym zaczął miesiąc wcześniej codziennie po 200 pytań. Polecam lecieć działami do momentu aż nie uzyska się 90-100%. Moim zdaniem opcja pytaj do skutku nie pomaga tak bardzo jak przejście wszystkich pytań i później kolejne ich przejście i kolejne z jednego zakresu (rozporządzenia, działu). Jak masz już około 100% w dziale przechodzisz do następnego i tak aż zrobisz wszystkie.. Dla autora programu polecił bym podział działu WT – jest tam 494 pytania i ciężko to opanować – podzielił bym to na minimum 3 poddziały.. Jak już skończycie to sugeruje 2 razy przelecieć w trybie mieszanym wszystkie pytania (około 4 dni). jak już to zrobicie wróćcie do trybu dział po dziale – i bierzcie opcję do skutku, jak przerobicie wszystkie to zacznijcie rozwiązywać testy (próbne egzaminy). Moja podpowiedź – po każdym przerobionym dziale i około 2 razy dziennie róbcie sobie próbne egzaminy – na początku będziecie mieli wyniki około 40pyt / 75pyt. później będzie powyżej 57. Ja miałem max 69/75.
Po przerobionym dziale i egzaminie wejdzie sobie w przegląd poprawnych pytań i odpowiedzi i starajcie się czytać pytanie i poprawną odpowiedź – to naprawdę dużo daje!!! 🙂 No cóż jak coś odpisujcie na mój komentarz, ja uczę się do ustnego który mam jutro (23.11.2015r.) OCZYWIŚCIE POLECAM PROGRAM. ZDAŁEM :):):)

Łukasz

super.
Polecam. w łódzkim w sesji zimowej 2017r. 90% powtarzalności pytań z tego programu. Uczyłem się przede wszystkim z programu,pod koniec przeczytałem ustawy i rozporządzenia podane w teście tak dla ogólnego oglądu tematu i poszło aż miło. Zaliczenie Test zaliczony na 85% :-)) dzięki programowi


Paweł

Izba łódzka, uprawnienia projektowo-wykonawcze bez ograniczeń instalacje sanitarne. Na egzaminie powtórzyło się ok. 75% pytań z programu, z czego większość miała identyczną formę, natomiast w niektórych wyraźnie został zmieniony szyk zdania lub odpowiedzi, ew. pozmieniane wartości odpowiedzi, ale bez problemu można było się domyśleć o które pytanie chodzi. Trafiło się przynajmniej kilka trudnych pytań których próżno szukać w programie i z tego co się orientowałem po egzaminie, mało kto odpowiedział na nie poprawnie. Miałem wynik 77/90, więc jestem zadowolony.


mari007

Uprawnienia telekomunikacyjne do kierowania w ograniczonym zakresie. Pisemny i ustny zaliczony. Na 45 pytań 36 widziałem wcześniej dzięki programowi. Także wynik 40/45. Program polecam. Najlepiej rozwiązywać testy jednocześnie sięgając do ustaw czytając całość zagadnienia.


Maciej

Witam,

Zakupiłem program. Analizuje pytania. Program czytelny i pomaga w przyswojeniu wiedzy.


Tomasz

Dla mnie ważne było to, że ten program nie wymagał dostępu do internetu przez co nie byłem uwiązany no i też działał szybko i nie zacinał.

Kolega kupił jakiś inny niby super program online ( działający w przeglądarce internetowej ) niby na wszystkim ale przez to, że łączył się co pytanie z serwerem strasznie zamulał. Szczególnie przed egzaminem gdy więcej osób chciało się uczyć, serwery wysiadały a on został z niczym.


Marek

20.11.2015 zdawałem egzamin na uprawnienia konstrukcyjno-budowlane bez ograniczeń ( 75 pytań ), przygotowywałem się tylko przy użyciu w/w programu przez tydzień po kilka aktów prawnych dziennie + powtórki. W efekcie czego opanowałem ponad 1700 pytań. Egzamin pisemny zdany z wynikiem 66 pkt na 75 pkt. Naprawdę polecam ten program, nowe funkcje tj. egzamin rewelka ( po wcześniejszej nauce poszczególnych aktów ). Polecam.


Michał

Jestem świeżo po egzaminie (projektowanie bez ogr.- instalacje sanitarne). Program polecam w 100% Na egzaminie pytania powtórzyły się w 85%. Oczywiście wynik pozytywny 🙂 Dodatkowo mogę powiedzieć że osoba która stukała się wyłącznie z rozporządzeń i ustaw nie zdała egzaminu. Warto zainwestować te parę groszy, a twórcom programu chciałem podziękować ponieważ w kieszeni pozostało mi 3 tys (tyle kosztuje kurs przygotowawczy przynajmniej w Łodzi). Teraz ustny… przydała by się jeszcze taka pomoc na tą drugą część egzaminu oczywiście w mojej specjalności.


MQ

Witam, ARCH. proj bez ograniczeń. (Opole) czerwiec 2015. Piszę, bo mało tu komentarzy dla architektów. Podtrzymuje opinie ok. 70% pytań się powtarza. Samo robienie testów nie nauczy nas do ustnego, ale łatwiej jest zapamiętać te wszystkie śmieszne odległości, szerokości i wysokości. Pod tym kątem polecam, do ustnego wystraczyło mi przeczytanie 2-krotnie WT/PB/BHP, Kpa raz ze zrozumieniem plus testy. ok. 2 tyg nauki przed egzaminem, ostro (5h dziennie), wcześniej tylko wieczorami 20-22. (praca_rodzina, nie dało się inaczej).

Wszystkie opinie dostępne w komentarzach na na forum programu.

6 odpowiedzi na “Uprawnienia budowlane program – opinie”

Polecam program.
Sesja jesienna 2023 KB-P-W na 87 na 90 pytań się powtórzyło.
Pytania, których nie było w programie to mniej więcej co pamiętam to kto powołuje lub wybiera klasyfikstora gleb albo kto jest odpowiedzialny za klasyfikację gleb. Do jakiej kategorii geotechnicznej jest zaliczony zabytek wpisany do rejestru gruntów. Było jeszcze pytania z rozporządzenia w sprawie szczegółowej formy projektu budowlanego,mniej więcej coś takiego, jeżeli projekt zagospodarowania terenu dotyczy kilku budynku a będzie wykonany projekt architektoniczny na jeden budynek to czy musi być przedstawiona kolejność budowy pozostałych budynków – nie chodziło tutaj o etapowanie inwestycji.

Akty prawne też fajnie przygotowane, szczególnie spis treści do poszczególnych dokumentów.

Nie ma co przepłacać u konkurencji.

Kod został wysłany zaraz po wpłacie, następnie w odpowiedzi na zgłoszenie ponownie wysłano kilkukrotnie.

Powodem dla którego wiadomości nie docierają jest przepełnienie skrzynki pocztowej ( miejsca na koncie google ).
Wszystkie wiadomości są zwraca przez serwer z uwagą:

alt1.gmail-smtp-in.l.google.com[108.177.97.26] said: 452-4.2.2 The email
account that you tried to reach is over quota

Usunięcie miejsca na koncie google powinno rozwiązać ten problem.

zdawałam egzamin w sesji wiosennej 2019- program okazał się być niezastąpiony. w mojej sesji nie został uruchomiony kurs przygotowawczy i byłam przerażona- będąc już po, mogę śmiało stwierdzić, że nie jest on potrzebny. egzamin zdany za pierwszym razem- ponad miesiąc przed egzaminem przygotowywanie się godzinę dziennie i 2 tygodnie urlopu przed egzaminem testy do oporu.. i udało się! polecam, bo inaczej byłoby bardzo ciężko 🙂

Egzamin wiosna 2019 KB-W – z programu powtórzyło się 56 pytań (słowo w słowo), 11 pytań podobnych lub inaczej sformułowanych i 8 pytań, których raczej nie było w programie.

Z tych 8 pytań przypominam sobie:
– Drzwi w ścianach ppoż metra – EI30 / EI60 / EI120.
– Czyją zgodę musi mieć podwykonawca na zlecenie prac dalszemu podwykonawcy – inwestora / wykonawcy / inwestora i wykonawcy.
– Czy w protokole obowiązkowej kontroli musi się znaleźć informacja o nieistotnych zmianach w stosunku do PB – nie musi / wystarczy oświadczenie składane do wniosku / musi – jest rubryka we wzorze protokołu.

Egzamin na prawnienia za mną. Specjalności architektoniczna, projektowanie bez ograniczeń. – wynik pozytywny

Na początku jakoś nie potrafiłam zaufać waszej  reklamowane 95 % powtarzalności, więc raczej opierałam się na czytaniu ustaw samodzielnie.  Na szczęście dla mnie- z braku czasu- zostaliście moją ostatnią deską ratunku 🙂 przez ostatnie 3 tygodnie uczyłam się tylko z waszego programu. I to był słuszny wybór. Nauczyłam się bez problemu bezbłędnie KC, przepisów BHP, ustawy o planowaniu przestrzennym, o obiektach rolniczych… W zasadzie wszystko o prócz PB i WT – te tylko powtarzałam. 
W każdej wolnej chwili testy próbne.  Nauczyłam się tak na prawdę w te 3 tygodnie + około 2 tygodnie wcześniej naPB i WT
Pest zdany bez problemu. Pytania rzeczywiście bardzo się powtarzały, lub były  bardzo podobne. 

Jeśli chodzi o uwagi to trochę brakowało mi nazwy ustawy przy testach (z jakiego rozporządzenia/ ustawy jest pytanie) i przy sprawdzaniu odpowiedzi błędnych po przeprowadzonym teście też super było by gdyby można było przeczytać konkretną ustawę- skąd wzięła się właśnie taka odpowiedź- Tak jak w przypadku nauki. 

Pozdrawiam i powodzenia

23. 11.2018 zdawałem egzamin na uprawnienia konstrukcyjno-budowlane bez ograniczeń ( 75 pytań ), przygotowywałem się tylko przy użyciu programu.Polecam w Warszawie w sesji zimowej 2018r. 90% powtarzalności pytań z tego programu. Egzamin pisemny zdany. Naprawdę polecam ten program, nowe funkcje tj. egzamin rewelka ( po wcześniejszej nauce poszczególnych aktów ). Polecam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *