Poniżej lista ostatnich opinii oraz komentarzy użytkowników związanych z naszym programem do nauki na egzamin na uprawnienia budowlane na system Windows oraz Android. Wpisy użytkowników zbieramy od początku istnienia programu tj. od 2011 roku.

Lista ostatnich komentarzy i opinii

super.
Polecam. w łódzkim w sesji zimowej 2017r. 90% powtarzalności pytań z tego programu. Uczyłem się przede wszystkim z programu,pod koniec przeczytałem ustawy i rozporządzenia podane w teście tak dla ogólnego oglądu tematu i poszło aż miło. Zaliczenie Test zaliczony na 85% :-)) dzięki programowi


Izba łódzka, uprawnienia projektowo-wykonawcze bez ograniczeń instalacje sanitarne. Na egzaminie powtórzyło się ok. 75% pytań z programu, z czego większość miała identyczną formę, natomiast w niektórych wyraźnie został zmieniony szyk zdania lub odpowiedzi, ew. pozmieniane wartości odpowiedzi, ale bez problemu można było się domyśleć o które pytanie chodzi. Trafiło się przynajmniej kilka trudnych pytań których próżno szukać w programie i z tego co się orientowałem po egzaminie, mało kto odpowiedział na nie poprawnie. Miałem wynik 77/90, więc jestem zadowolony.


Uprawnienia telekomunikacyjne do kierowania w ograniczonym zakresie. Pisemny i ustny zaliczony. Na 45 pytań 36 widziałem wcześniej dzięki programowi. Także wynik 40/45. Program polecam. Najlepiej rozwiązywać testy jednocześnie sięgając do ustaw czytając całość zagadnienia.


Witam,

Zakupiłem program. Analizuje pytania. Program czytelny i pomaga w przyswojeniu wiedzy.


Dla mnie ważne było to, że ten program nie wymagał dostępu do internetu przez co nie byłem uwiązany no i też działał szybko i nie zacinał.

Kolega kupił jakiś inny niby super program online ( działający w przeglądarce internetowej ) niby na wszystkim ale przez to, że łączył się co pytanie z serwerem strasznie zamulał. Szczególnie przed egzaminem gdy więcej osób chciało się uczyć, serwery wysiadały a on został z niczym.


20.11.2015 zdawałem egzamin na uprawnienia konstrukcyjno-budowlane bez ograniczeń ( 75 pytań ), przygotowywałem się tylko przy użyciu w/w programu przez tydzień po kilka aktów prawnych dziennie + powtórki. W efekcie czego opanowałem ponad 1700 pytań. Egzamin pisemny zdany z wynikiem 66 pkt na 75 pkt. Naprawdę polecam ten program, nowe funkcje tj. egzamin rewelka ( po wcześniejszej nauce poszczególnych aktów ). Polecam.


Jestem świeżo po egzaminie (projektowanie bez ogr.- instalacje sanitarne). Program polecam w 100% Na egzaminie pytania powtórzyły się w 85%. Oczywiście wynik pozytywny 🙂 Dodatkowo mogę powiedzieć że osoba która stukała się wyłącznie z rozporządzeń i ustaw nie zdała egzaminu. Warto zainwestować te parę groszy, a twórcom programu chciałem podziękować ponieważ w kieszeni pozostało mi 3 tys (tyle kosztuje kurs przygotowawczy przynajmniej w Łodzi). Teraz ustny… przydała by się jeszcze taka pomoc na tą drugą część egzaminu oczywiście w mojej specjalności.


Witam, ARCH. proj bez ograniczeń. (Opole) czerwiec 2015. Piszę, bo mało tu komentarzy dla architektów. Podtrzymuje opinie ok. 70% pytań się powtarza. Samo robienie testów nie nauczy nas do ustnego, ale łatwiej jest zapamiętać te wszystkie śmieszne odległości, szerokości i wysokości. Pod tym kątem polecam, do ustnego wystraczyło mi przeczytanie 2-krotnie WT/PB/BHP, Kpa raz ze zrozumieniem plus testy. ok. 2 tyg nauki przed egzaminem, ostro (5h dziennie), wcześniej tylko wieczorami 20-22. (praca_rodzina, nie dało się inaczej).

Wszystkie opinie dostępne w komentarzach na na forum programu.

2 KOMENTARZE

 1. Egzamin na prawnienia za mną. Specjalności architektoniczna, projektowanie bez ograniczeń. – wynik pozytywny

  Na początku jakoś nie potrafiłam zaufać waszej  reklamowane 95 % powtarzalności, więc raczej opierałam się na czytaniu ustaw samodzielnie.  Na szczęście dla mnie- z braku czasu- zostaliście moją ostatnią deską ratunku 🙂 przez ostatnie 3 tygodnie uczyłam się tylko z waszego programu. I to był słuszny wybór. Nauczyłam się bez problemu bezbłędnie KC, przepisów BHP, ustawy o planowaniu przestrzennym, o obiektach rolniczych… W zasadzie wszystko o prócz PB i WT – te tylko powtarzałam. 
  W każdej wolnej chwili testy próbne.  Nauczyłam się tak na prawdę w te 3 tygodnie + około 2 tygodnie wcześniej naPB i WT
  Pest zdany bez problemu. Pytania rzeczywiście bardzo się powtarzały, lub były  bardzo podobne. 

  Jeśli chodzi o uwagi to trochę brakowało mi nazwy ustawy przy testach (z jakiego rozporządzenia/ ustawy jest pytanie) i przy sprawdzaniu odpowiedzi błędnych po przeprowadzonym teście też super było by gdyby można było przeczytać konkretną ustawę- skąd wzięła się właśnie taka odpowiedź- Tak jak w przypadku nauki. 

  Pozdrawiam i powodzenia

 2. 23. 11.2018 zdawałem egzamin na uprawnienia konstrukcyjno-budowlane bez ograniczeń ( 75 pytań ), przygotowywałem się tylko przy użyciu programu.Polecam w Warszawie w sesji zimowej 2018r. 90% powtarzalności pytań z tego programu. Egzamin pisemny zdany. Naprawdę polecam ten program, nowe funkcje tj. egzamin rewelka ( po wcześniejszej nauce poszczególnych aktów ). Polecam.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here