Zbiorcze zestawienie praktyki jest załącznikiem do oświadczenia składanego przez kierującego praktyką zawodową kandydata ubiegającego się o uprawnienia budowlane.

W zestawieniu należy wyszczególnić zakres prac wchodzących w skład praktyki, wraz z podaniem nazw obiektów, terminów oraz rodzaju umowy i podać kierującego praktyką. Wzór zestawienia jest ściśle określony rozporządzeniem w sprawie samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie.


Pobierz PDF Pobierz Word

Wskazówki dotyczące wypełniania zestawienia

Informacje przygotowane przez Podkarpacką OII dotyczące wypełniania zbiorczego zestawienia praktyki zawodowej.

Pobierz

Wypełniony wzór zestawienia

Wypełniony wzór zbiorczego zestawienia praktyki zawodowej

3 KOMENTARZE

  1. Witam,
    Czy w przypadku praktyk zarówno w biurze jak i na budowie należy złożyć dwa odrębne zestawienia praktyki, jedno przy sporządzaniu projektów, drugie dla praktyki na budowie?

  2. Witam. Mam pytanie dotyczące wpisywania do zestawienia czasu praktyki dla poszczególnych prac projektowych. Zamieszczone w powyższym wpisie wskazówki wydane przez Podkarpacką Izbę opisują, że czas praktyki i łączna ilość tygodni musi być wpisywana osobno dla każdego z zadań.
    Jak to wygląda w Mazowieckiej Izbie? Czy w tej Izbie akceptują czas praktyki dla danego projektu jako jeden przedział czasowy (np projekt budynku wielorodzinnego, czas praktyki od dd/mm/rrrr do dd/mm/rrrr, itd), czy trzeba koniecznie wpisywać tak samo jak we wskazówkach z Izby Podkarpackiej?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here