Zbiorcze zestawienie praktyki jest załącznikiem do oświadczenia składanego przez kierującego praktyką zawodową kandydata ubiegającego się o uprawnienia budowlane.

W zestawieniu należy wyszczególnić zakres prac wchodzących w skład praktyki, wraz z podaniem nazw obiektów, terminów oraz rodzaju umowy i podać kierującego praktyką. Wzór zestawienia jest ściśle określony rozporządzeniem w sprawie samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie.


Pobierz PDF Pobierz Word

Wskazówki dotyczące wypełniania zestawienia

Informacje przygotowane przez Podkarpacką OII dotyczące wypełniania zbiorczego zestawienia praktyki zawodowej.

Pobierz

Wypełniony wzór zestawienia

Wypełniony wzór zbiorczego zestawienia praktyki zawodowej

2 KOMENTARZE

  1. Witam. Mam pytanie dotyczące wpisywania do zestawienia czasu praktyki dla poszczególnych prac projektowych. Zamieszczone w powyższym wpisie wskazówki wydane przez Podkarpacką Izbę opisują, że czas praktyki i łączna ilość tygodni musi być wpisywana osobno dla każdego z zadań.
    Jak to wygląda w Mazowieckiej Izbie? Czy w tej Izbie akceptują czas praktyki dla danego projektu jako jeden przedział czasowy (np projekt budynku wielorodzinnego, czas praktyki od dd/mm/rrrr do dd/mm/rrrr, itd), czy trzeba koniecznie wpisywać tak samo jak we wskazówkach z Izby Podkarpackiej?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here