Prezentujemy wypełnioną książkę praktyki zawodowej dla uprawnień wykonawczych w specjalności konstrukcyjno-budowlanej. Wzór  został przygotowany na bazie książki pozytywnie zweryfikowanej przez Okręgową Komisję Kwalifikacyjną w 2010 roku.

Książka składa się z 2 części:

 • ZBIORCZEGO ZESTAWIENIA ODBYTEJ PRAKTYKI ZAWODOWEJ WG OBIEKTÓW
 • OPISU SZCZEGÓŁOWEGO PRZEBIEGU PRAKTYKI ZAWODOWEJ

Praktyka została odbyta na trzech budowach :

 • Centrum handlowo-usługowe wraz z parkingiem wielopoziomowym i zapleczem
 • Hala widowiskowo sportowa
 • Zespół budynków mieszkalnych wielorodzinnych wraz z garażami w podziemiach

Nazwy własne obiektów oraz dane personalne  zostały zmienione, natomiast wpisy z przebiegu praktyk, opisy obiektów oraz opinie opiekunów zostały zachowane w oryginalnej formie.

Cały przykładowy dziennik praktyk został przygotowany w formie pliku PDF liczącego 28 stron. Książka dokumentuje całkowity przebieg praktyki.

POBIERZ PRZYKŁADOWĄ STRONĘ

Przykładowa książka praktyki może służyć jako pomoc dla osób ubiegających się o uprawnienia wykonawcze w specjalności konstrukcyjno-budowlane oraz o uprawnienia projektowe ( architektoniczne, konstrukcyjne) w zakresie rocznej praktyki na budowie.

Z jego pomocą dowiesz się jak wypełnić książkę praktyki zawodowej!

Dokonaj zakupu

Wybór produktu/usługi:
Rodzaj licencji:Liczba sztuk:

Wypełniony wzór książki praktyki zawodowej

uprawnienia KB wykonawcze – Cena: 60zł brutto
Dane kupującego:


Forma płatności:

Wystaw fakturę VAT

Dane do faktury VAT:
Akceptuję regulamin oraz umowę licencyjną

 

Koniecznie sprawdź przed zakupem

Wymagania

 • Przeglądarka plików PDF

Warunki zakupu

 • Książka w formie pliku PDF
 • Przed zakupem należy zapoznać się z przykładowym wpisem z książki zamieszczonym powyżej
 • Pobranie pliku oznacza akceptację warunków licencji, regulaminu sprzedaży oraz regulaminu świadczenia pomocy technicznej. Rachunki wystawiane są na żądanie Klienta i przesyłane w formie elektronicznej
 • Po wpłacie wzór zostanie wysłany na podany przy zamówieniu adres email

Dotpay

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay. Umożliwia to szybkie i bezpieczne przeprowadzenie transakcji. Dzięki temu użytkownik ma możliwość pobrania pliku natychmiast po dokonaniu wpłaty ( w przypadku płatności kartą bądź e-przelewem). Dla płatności realizowanych zwykłym przelewem, przekazem pocztowym, z sieci Moje Rachunki bądź Zapłać w Żabce plik wysyłany jest mailem po zarejestrowaniu wpłaty na koncie zgodnie z regulaminem sprzedaży.
Najdogodniejszy sposób płatności można wybrać po kliknięciu na przycisk Wykonaj przelew. Preferowany sposób to e-przelew lub płatność kartą.

 

UWAGA!

Wzór Książki Praktyki Zawodowej zgodnie z rozporządzeniem w sprawie Samodzielny Funkcji Technicznych w Budownictwie z dnia 25 września 2014 obowiązuje tylko do  21 dni od momentu jego wejścia w życie. Po tym terminie praktyka zawodowa będzie dokumentowana zaświadczeniem zbiorczym.
Więcej informacji na stronie: https://uprawnieniabudowlane.pl/ksiazka-praktyki-zawodowej-odchodzi-do-lamusa/

 

4 KOMENTARZE

 1. izba nie zwraca dokumentów przyjętych z wnioskiem o uprawnienia, natomiast przetrzymuje je prze okres 50 lat. wiec mozna przyjąć ze dokumenty są tam jak w sejfie. w kazdej chwili mozna miec do nich wgląd.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here