Wypełniona książka praktyki zawodowej – wzór

Prezentujemy wypełnioną książkę praktyki zawodowej dla uprawnień wykonawczych w specjalności konstrukcyjno-budowlanej. Wzór  został przygotowany na bazie książki pozytywnie zweryfikowanej przez Okręgową Komisję Kwalifikacyjną w 2010 roku.

Książka składa się z 2 części:

  • ZBIORCZEGO ZESTAWIENIA ODBYTEJ PRAKTYKI ZAWODOWEJ WG OBIEKTÓW
  • OPISU SZCZEGÓŁOWEGO PRZEBIEGU PRAKTYKI ZAWODOWEJ

Praktyka została odbyta na trzech budowach :

  • Centrum handlowo-usługowe wraz z parkingiem wielopoziomowym i zapleczem
  • Hala widowiskowo sportowa
  • Zespół budynków mieszkalnych wielorodzinnych wraz z garażami w podziemiach

Nazwy własne obiektów oraz dane personalne  zostały zmienione, natomiast wpisy z przebiegu praktyk, opisy obiektów oraz opinie opiekunów zostały zachowane w oryginalnej formie.

Cały przykładowy dziennik praktyk został przygotowany w formie pliku PDF liczącego 28 stron. Książka dokumentuje całkowity przebieg praktyki.

Przykładowa książka praktyki może służyć jako pomoc dla osób ubiegających się o uprawnienia wykonawcze w specjalności konstrukcyjno-budowlane oraz o uprawnienia projektowe ( architektoniczne, konstrukcyjne) w zakresie rocznej praktyki na budowie.

Z jego pomocą dowiesz się jak wypełnić książkę praktyki zawodowej!

Zakup

ZAMÓWIENIE

 

UWAGA!

Wzór Książki Praktyki Zawodowej zgodnie z rozporządzeniem w sprawie Samodzielny Funkcji Technicznych w Budownictwie z dnia 25 września 2014 obowiązuje tylko do  21 dni od momentu jego wejścia w życie. Po tym terminie praktyka zawodowa będzie dokumentowana zaświadczeniem zbiorczym.
Więcej informacji na stronie: https://uprawnieniabudowlane.pl/ksiazka-praktyki-zawodowej-odchodzi-do-lamusa/

 

Przeczytaj rówież

4 myśli na “Wypełniona książka praktyki zawodowej – wzór”

  1. izba nie zwraca dokumentów przyjętych z wnioskiem o uprawnienia, natomiast przetrzymuje je prze okres 50 lat. wiec mozna przyjąć ze dokumenty są tam jak w sejfie. w kazdej chwili mozna miec do nich wgląd.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *