Kategorie
Program

Inteligentne podpowiedzi w programie do nauki

W programie do nauki na uprawnienia budowlane zawarto wiele modułów, ułatwiających i skracających przyswajanie trudnych i szczegółowych zagadnień z wymaganych aktów prawnych. Jedną z nich jest funkcja inteligentne podpowiedzi, która umożliwia wyświetlanie treści artykułów i paragrafów na podstawie, których opracowano pytania.

Jak uruchomić inteligentne podpowiedzi do pytań

Uruchomienie wyświetlania podpowiedzi do pytań jest niezwykle proste. Pracując w trybie nauka, w zakładce z prawej strony okna programu zatytułowanej Dodatkowe funkcje wystarczy zaznaczyć opcję Podpowiedzi.

uruchomienie inteligentne podpowiedzi - program uprawnienia budowlane

Zasada działania inteligentnych podpowiedzi

Funkcja inteligentne podpowiedzi umożliwia wyświetlanie podstawy prawnej do każdego zawartego w programie pytania. Wyświetlane są zarówno numer artykułu / paragrafu ( oraz numer ustępu i punktu jeżeli istnieją ) oraz cały jego aktualny tekst. Dodatkowo kluczowe fragmenty odnoszące się do danego pytania są podświetlane, a przypadku obszernych paragrafów tekst jest także przewijany do odpowiednich fragmentów.

inteligentne podpowiedzi kolorowanie - program uprawnienia budowlane

Kiedy korzystać z funkcji inteligentne podpowiedzi

Z inteligentnych podpowiedzi do pytań możesz korzystać w trybie nauki. Przydatna będzie w zasadzie przez cały czas więc jest domyślnie włączona po nowej instalacji programu.

Co daje funkcja inteligentne podpowiedzi

Funkcja podpowiedzi w programie uprawnienia budowlane umożliwia jeszcze szybsze wzrokowe zapamiętanie informacji. Często sama treść pytania lub odpowiedzi nie pozwala na zapoznanie się szerszym kontekstem danego fragmentu aktu prawnego. Mając przed sobą aktualną treść paragrafu nie musisz samodzielnie szukać w przepisach co pozwala na znaczną oszczędność czasu.

Podświetlanie najważniejszych fragmentów dodatkowo utrwali wzrokowo podstawę prawną prawidłowej odpowiedzi, co pozwoli na mniej błędów w przyszłości.

Przeglądanie fragmentów ustaw przyniesie także korzyści w przypadku egzaminu ustnego, gdzie wymagane jest bardzo sprawne poruszanie się w zawartości poszczególnych aktów prawnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *