Komplet aktualnych aktów prawnych wymaganych na egzaminie na uprawnienia budowlane w sesji WIOSNA 2018. Zestaw przygotowany został na podstawie wymagań, które każdorazowo publikuje Polska Izba Inżynierów Budownictwa (pobierz).

Sprawdź również – Komplet aktów na Uprawnienia Architektoniczne: LATO 2018

Informacje szczegółowe

 • Zestaw zawiera komplet ustaw i rozporządzeń dla wszystkich specjalności i rodzajów uprawnień zgodnie z wymaganiami PIIB
 • Ustawy i rozporządzenia pochodzą z oficjalnego serwisu sejmowego ISAP, Monitora Polskiego oraz GUNB i PIIB
 • Większość aktów prawnych posiada tekst jednolity – ujednolicenie przez organy państwowe
 • Zestaw zawiera interaktywny wykaz aktów w postaci pliku excel, który można łatwo filtrować wskazując tylko akty wymagane dla wybranej specjalności

Forma graficzna

Widok ekranu głównego

 

akty prawne
Widok folderu z ustawami

 

Uwaga! Od sesji Jesień 2017 PIIB zrezygnowała z podawania wymaganego stopnia znajomości przepisów (ogólna, szczegółowa) oraz podawania jedynie części znajomości danego przepisu (zakres znajomości)

Prezentacja wideo

 

Dokonaj zakupu

Wybór produktu/usługi:
Rodzaj licencji:Liczba sztuk:

Opracowanie Akty Prawne

egzamin na Uprawnienia Budowlane [PIIB] – Cena: 50zł brutto
Dane kupującego:


Forma płatności:

Wystaw fakturę VAT

Dane do faktury VAT:
Akceptuję regulamin oraz umowę licencyjną

 

Koniecznie sprawdź przed zakupem

Licencja

 • Dla 1 użytkownika, bez prawa do rozpowszechniania.

Pytania i problemy związane z programem należy zgłaszać pod adresem: kontakt@uprawnieniabudowlane.pl

Wymagania

 • Przeglądarka plików PDF.
 • Microsoft Excel w wersji minimum 2003 bądź przeglądarka plików excela Excel Viewer

Warunki zakupu

Akty prawne w formie plików PDF. Wykaz aktów prawnych w formie pliku excel.
Przed zakupem należy zapoznać się z przykładowymi zrzutami ekranów obrazującymi formę graficzną i funkcję, zamieszczonymi powyżej.
Pobranie zestawu oznacza akceptację warunków licencji, regulaminu sprzedaży oraz regulaminu świadczenia pomocy technicznej. Rachunki wystawiane są na żądanie Klienta i przesyłane w formie elektronicznej.

Dotpay

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay. Umożliwia to szybkie i bezpieczne przeprowadzenie transakcji. Dzięki temu użytkownik ma możliwość pobrania pliku natychmiast po dokonaniu wpłaty ( w przypadku płatności kartą bądź e-przelewem). Dla płatności realizowanych zwykłym przelewem, przekazem pocztowym, z sieci Moje Rachunki bądź Zapłać w Żabce plik wysyłany jest mailem po zarejestrowaniu wpłaty na koncie zgodnie z regulaminem sprzedaży.
Najdogodniejszy sposób płatności można wybrać po kliknięciu na przycisk Wykonaj przelew. Preferowany sposób to e-przelew lub płatność kartą.

Uwaga! Nie sprzedajemy tekstów ustaw – są one dostępne za darmo dla każdego. Przedmiotem oferty jest usługa kompletowania i katalogowania ustaw wg. wymagań PIIB oraz przygotowanie interaktywnego opracowania aktów prawnych.

33 KOMENTARZE

 1. Witam,
  w jaki sposób będzie można zaktualizować zakupiony plik Akty prawne 2017 do stanu wiosna 2018? Kiedy zostanie wydana aktualizacja również programu do wytycznych wiosna 2018?

  • Tak jak co roku aktualizację przeprowadzamy po ogłoszeniu listy wymaganych aktów prawnych na egzamin przez PIIB. Zwykle Izba publikuje wymagania na koniec lutego dla egzaminu wiosennego.

 2. Fajnie….akty aktami….tylko gdzie znaleźć komplet Norm wymaganych do egzaminów.
  Może ktoś wspomoże? SPECJALNOŚĆ KONSTRUKCYJNO – BUDOWLANA do kierowania robotami….?

  • Normy są publikowane przez PKN i można je oficjalnie kupić w sklepie internetowym Polskiego Komitetu Normalizacyjnego. Jednak generalnie się to nie opłaca gdyż koszt pojedyńczej to zwykle około 100 zł.
   Oficjalnie można zdobyć w bibliotekach politechnik, oraz poprzez członków PIIB, którzy przez portal www mają do nich dostęp online.
   Nieoficjalnych sposobów nie podajemy, ale każdy student budownictwa będzie wiedział jak je zdobyć 😉

  • Tak oczywiście będzie uaktualnienie. Czekamy tylko na ogłoszenie wymagań przez PIIB na wiosenną sesję ( zwykle pojawia się pod koniec lutego)
   ps.
   Uaktualnienia kompletu aktów są darmowe przez pół roku od zakupu.

 3. Witam,
  Mam uprawnienia wykonawcze drogowe bez ograniczeń. W tej sesji zdaję na konstrukcyjno-budowlane wykonawcze bez ograniczeń. Gdzie znajdę informacje, które konkretnie akty prawne mnie nie dotyczą, uwzględniając fakt, że jest to rozszerzenie moich uprawnień o kolejną specjalność?

  • Zgodnie z art 12. ust 4d ustawy Prawo Budowlane:

   4d. Przy ubieganiu się o nadanie uprawnień budowlanych w innej specjalności lub w innym zakresie niż posiadane egzamin jest ograniczony wyłącznie do zagadnień nieobjętych zakresem egzaminu obowiązującym przy ubieganiu się o już posiadane uprawnienia budowlane

   Zgodnie natomiast z regulaminem przeprowadzania egzaminów przez PIIB:

   Zestawy pytań dla osób, które legitymują się posiadaniem uprawnień budowlanych – ubiegających się o nadanie uprawnień budowlanych innego rodzaju lub w innym zakresie niż posiadane – przygotowuje się indywidualnie, uwzględniając rodzaj i zakres posiadanych uprawnień budowlanych oraz termin ich uzyskania

   Niestety szansa aby dowiedział się Pan, jakie są wymagania dla Pana przed egzaminem jest niewielka, więc najrozsądniej będzie przygotować się z całego zakresu.

 4. Licząc od daty dzisiejszej, komplet aktów został zaaktualizowany na egzamin w listopadzie?
  Dlaczego uprawnienia architektoniczne mają osobne akty prawne na lato 2016 jak wyżej podano na stronie?
  Rozumiem że kupując te akty będą aktualne tylko w momencie kupienia?

  • Izby Inżynierów ogłaszają wymagania na egzamin 2 razy w roku przed egzaminami ( zwykle w lutym i we wrześniu ), tak więc zestaw aktów prawnych jest aktualny na podaną w opisie sesję egzaminacyjną. Natomiast przez 1 rok można dokonać aktualizacji do najnowszej sesji.

   Uprawnienia architektoniczne są zdawane w IARP podczas zupełnie innego egzaminu niż ten w PIIB ( obowiązują inne wymagania znajomości ustaw) stąd oddzielny zestaw dla IARP

  • Akty prawne dostępne na stronie nie są zaktualizowane na sesję wiosna 2016 gdyż PIIB nie ogłosiła jeszcze wymagań na egzamin. Zwykle ogłoszenie następuje z początkiem lutego i wtedy dokonamy aktualizacji.

   Natomiast akty prawne są bezpłatnie aktualizowane przez Nas w ciągu 6 miesięcy od zakupu.

 5. Mam pytanie: Czy jest to wykaz na jesień 2015 czy na 2013 rok ? Jest to niejednoznaczne gdyż w tytule jest mowa o roku 2015 a wykaz i prezentacja video pokazuje wykaz 2013. Jak jest więc prawda ?

  • Wykaz jest aktualny na okres taki jak w tytule. Printscreeny i prezentacja wideo pokazują jedynie wygląd i zawartość zestawienia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here