Testy na uprawnienia budowlane 2021 – gdzie szukać?

Uprawnienia budowlane Forum Egzamin Testy na uprawnienia budowlane 2021 – gdzie szukać?

Otagowano: ,

Oglądasz 1 odpowiedź wątku
 • Autor
  Wpisy
  • #13606 Odpowiedz
   TestyPliz
   Gość

   Zdaje uprawnienia konstrukcyjno-budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w 2021 roku i właśnie gromadzę materiały do nauki na egzamin. Mam już zgromadzone najważniejsze akty prawne, ale nie wiem jak się przygotować do egzaminu testowego. Czytanie tych przepisów wydaje mi się trochę męczące, i raczej mało z tego zapamiętam.

   Chciałbym się dowiedzieć gdzie znaleźć testy na uprawnienia budowlane? Czy samorządy w ogóle publikują gdzieś pytania, które pojawiają się na egzaminach na uprawnienia budowlane. Byłoby do dla mnie duże ułatwienie, tak więc proszę o pomoc.

  • #13607 Odpowiedz
   uprawnienia
   Opiekun forum

   Testy na uprawnienia budowlane i architektoniczne publikowane są od czasu do czas przez komisje kwalifikacyjne PIIB i IARP. Natomiast są dwa podstawowe problemy takich testów:

   1 / Zwykle izby publikują testy raz na kilka lat. W związku ze zmieniającym się stanem prawnym, część pytań staje się już nieaktualna. Trzeba to na bieżąco sprawdzać w przepisach.
   2/ Publikowane testy na uprawnienia nie posiadają wskazanej poprawnej odpowiedzi. Izby publikują treść pytania oraz trzy odpowiedzi do wyboru.

   W przypadku egzaminu na uprawnienia budowlane w PIIB najnowsza wersja testów pochodzi z 2018 roku. Testy na uprawnienia budowlane PIIB – 500 pytań. W tym zestawie jest 500 pytań z różnych dziedzin budownictwa.

   Przykładowy test egzaminacyjny na uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej IARP – uprawnienia architektoniczne przykładowy test

   Po sieci krążą także słynne już testy excele z pytaniami publikowanymi przez PIIB. Natomiast nimi już raczej nie warto sobie głowy zawracać gdyż najmłodsze pochodzą z 2006 roku.

   Aktualne pytania i testy na uprawnienia budowlane oraz architektoniczne znajdziesz przede wszystkim w naszym programie do nauki na egzamin. Nauka do testów będzie również znacznie wygodniejsza i zdecydowanie szybsza. Nasz program do nauki jest dostępny na komputery i telefony.

   Program Uprawnienia Budowlane

Oglądasz 1 odpowiedź wątku
Odpowiedz na: Testy na uprawnienia budowlane 2021 – gdzie szukać?
Twoje dane: