Stan prawny przepisów na egzamin na uprawnienia budowlane

Uprawnienia budowlane Forum Egzamin Stan prawny przepisów na egzamin na uprawnienia budowlane

Oglądasz 1 odpowiedź wątku
 • Autor
  Wpisy
  • #13658 Odpowiedz
   JakubRoz12
   Gość

   Chciałbym zapytać o stan prawny aktów prawnych wymaganych na egzaminach na uprawnienia budowlane. Będę zdawał na uprawnienia w sesji wiosna w 2021 roku i zastanawiam się jaki stan prawny będzie wymagany. Przepisy zmieniają się praktycznie cały czas. Nawet gdybym chciał coś wcześniej wydrukować, to może się okazać , iż w dniu egzaminu część będzie już nieaktualna.

   Proszę o poradę jaki stan prawny przepisów przyjąć najlepiej do nauki na egzamin?

   ps. zdaje na uprawnienia w specjalności instalacyjnej sanitarnej wykonawcze… ale to chyba nie ma znaczenia

  • #13659 Odpowiedz
   uprawnienia
   Opiekun forum

   Przed każdą sesją egzaminacyjną PIIB jak i IARP publikują wykaz przepisów oraz norm, jakie będą wymagane na egzaminach na uprawnienia budowlane. W wykazach zawarta jest lista aktów jak i wprowadzone zmiany. Przykładowo wykaz przepisów na egzamin wiosna 2021 w PIIB.

   W każdym wykazie jest podana informacja jaki stan prawny przepisów będzie obowiązywał na egzaminie. Przykładowo w PIIB dla sesji wiosennej zwykle obowiązuje stan prawny na pierwszy dzień roku 1.1, natomiast w wypadku sesji jesiennej jest to pierwszy lipca 1.7.

   Tak więc nie ma już potrzeby aktualizacji informacji od tego czasu i wystarczy wydrukować przepisy z podanym stanem prawnym.

   Program Uprawnienia Budowlane

Oglądasz 1 odpowiedź wątku
Odpowiedz na: Stan prawny przepisów na egzamin na uprawnienia budowlane
Twoje dane: