Problem w kwalifikacji

Uprawnienia budowlane Fora Kwalifikacja Problem w kwalifikacji

Oglądasz 2 wpisy - 1 z 2 (wszystkich: 2)
 • Autor
  Wpisy
 • #9851 Odpowiedz
  M
  Gość

  Witam,
  Dostałem odpowiedź od komisji kwalifikacyjnej, ze nie zostane dopuszczony do egzaminu ponieważ moj kierownik robót zdaniem komisji ma uprawinienia w ograniczonym zakresie. Ja zdaje na projektowo-wykonawcze bez ograniczneń sieci, instalacje sanitarne. Projektowe biore od szefa ze starej firmy w której pracowałem.
  Kierownik robót na swoich uprawnieniach ma napisane: „.. posiada przygtowanie zawodowe pełnienia samodzielnej funkcji technicznej kierownika budowy i robót w zakresie instalacji sanitarnych do kierowania, nadzorowania i kontrolowania budowy i robót, kierowania i kontrolowania wytwarzania konstrukcyjnych elementów instalacji oraz kontrolowania stanu technicznego w zakresie instalacji sanitarnych – o powszechnie znanych rozwiązaniach konstrukcyjnych”

  Mial ktoś może taką sytuację? na uprawnieniach nie ma nic napisane czy są ograniczone czy nieograniczone

  #10207 Odpowiedz
  uprawnienia
  Opiekun forum

  Tak podejście PIIB w tym zakresie jest znane już od kilku lat. Opisujemy go m.in. tutaj https://uprawnieniabudowlane.pl/kierownik-praktyki-zawodowej/

  Generalnie chodzi o to, że są to stare uprawnienia, które swym zakresem nie odpowiadają tym obecnie istniejącym. Niektóre izby akceptują takie uprawnienia jedynie w zakresie ograniczonym, ale w większości izb wpisanie kierownika z takimi uprawnieniami wiąże się niestety z decyzją odmowną.

Oglądasz 2 wpisy - 1 z 2 (wszystkich: 2)
Odpowiedz na: Problem w kwalifikacji
Twoje dane: