Problem w kwalifikacji

Uprawnienia budowlane Forum Kwalifikacja Problem w kwalifikacji

Oglądasz 2 odpowiedzi wątku
 • Autor
  Wpisy
  • #9851 Odpowiedz
   M
   Gość

   Witam,
   Dostałem odpowiedź od komisji kwalifikacyjnej, ze nie zostane dopuszczony do egzaminu ponieważ moj kierownik robót zdaniem komisji ma uprawinienia w ograniczonym zakresie. Ja zdaje na projektowo-wykonawcze bez ograniczneń sieci, instalacje sanitarne. Projektowe biore od szefa ze starej firmy w której pracowałem.
   Kierownik robót na swoich uprawnieniach ma napisane: „.. posiada przygtowanie zawodowe pełnienia samodzielnej funkcji technicznej kierownika budowy i robót w zakresie instalacji sanitarnych do kierowania, nadzorowania i kontrolowania budowy i robót, kierowania i kontrolowania wytwarzania konstrukcyjnych elementów instalacji oraz kontrolowania stanu technicznego w zakresie instalacji sanitarnych – o powszechnie znanych rozwiązaniach konstrukcyjnych”

   Mial ktoś może taką sytuację? na uprawnieniach nie ma nic napisane czy są ograniczone czy nieograniczone

  • #10207 Odpowiedz
   uprawnienia
   Opiekun forum

   Tak podejście PIIB w tym zakresie jest znane już od kilku lat. Opisujemy go m.in. tutaj https://uprawnieniabudowlane.pl/kierownik-praktyki-zawodowej/

   Generalnie chodzi o to, że są to stare uprawnienia, które swym zakresem nie odpowiadają tym obecnie istniejącym. Niektóre izby akceptują takie uprawnienia jedynie w zakresie ograniczonym, ale w większości izb wpisanie kierownika z takimi uprawnieniami wiąże się niestety z decyzją odmowną.

  • #12976 Odpowiedz
   Agnieszka
   Gość

   Prowadzę średnią oczyszczalnię ścieków. Ukończyłam Inżynierię Środowiska (I stopień).Jakie mogę zrobić uprawnienia.

Oglądasz 2 odpowiedzi wątku
Odpowiedz na: Problem w kwalifikacji
Twoje dane: