Praktyka w dwóch firmach

Uprawnienia budowlane Forum Praktyka zawodowa Praktyka w dwóch firmach

Oglądasz 1 odpowiedź wątku
 • Autor
  Wpisy
  • #16823 Odpowiedz
   Arkadiusz
   Gość

   Dzień dobry, mam wykonaną 3 letnią praktykę na budowie(2 lata w jednej firmie i rok w obecnej) Z poprzedniej pracy mam podpisane zbiorcze zestawienie odbytej praktyki przez kierownika budowy. Czy w procesie weryfikacji przed egzaminem potrzebuję zaświadczenia podpisanego przez wcześniejszego opiekuna z poprzedniej pracy czy wystarczy zaświadczenie wypełnienione przez obecnego opiekuna dotyczące tylko 1 roku praktyki?

  • #16899 Odpowiedz
   uprawnienia
   Opiekun forum

   Dokumentami potwierdzającymi praktykę zawodową od 2014 roku jest oświadczenie kierownika praktyki potwierdzające jej odbycie oraz jako załącznik do niego zbiorcze zestawienie odbytej praktyki zawodowej.

   Dla każdego odbywanego okresu praktyki i każdego kierownika praktyki należy więc przedstawić oświadczenie oraz załączone do niego zestawienie. Każdy kierownik podpisuje dokumenty związane z praktyką tylko za okres, w którym on faktycznie tą praktyką kierował.
   Nie ma więc potrzeby podpisywania obecnej praktyki przez wcześniejszego kierownika, gdyż nie będzie on miał z nią nic wspólnego.

Oglądasz 1 odpowiedź wątku
Odpowiedz na: Praktyka w dwóch firmach
Twoje dane: