Praktyka w czasie studiów niestacjonarnych

Uprawnienia budowlane Forum Praktyka zawodowa Praktyka w czasie studiów niestacjonarnych

Oglądasz 1 odpowiedź wątku
 • Autor
  Wpisy
  • #17368 Odpowiedz
   Bartek
   Gość

   Dzień dobry

   Prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą zatrudniając pracowników i wykonując średnio-kubaturowe budynki. Po którym roku studiów niestacjonarnych mogę zaliczać odbywanie praktyki na budowie? Jestem osobą, która koordynuje pracę na budowie, nadzoruje te prace, ustala harmonogram i nadzoruje BHP.

  • #17443 Odpowiedz
   uprawnienia
   Opiekun forum

   Zgodnie z ogólną zasadą praktykę zawodową można rozpocząć po ukończeniu 3 roku studiów lub obronie uzyskaniu tytułu zawodowego magister inżynier lub inżynier. Uzyskane wykształcenie powinno odpowiadać wykształceniu wymaganemu lub pokrewnemu wymienionemu w rozporządzeniu w sprawie przygotowania zawodowego do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie. O tym czy dany kierunek jest odpowiedni lub pokrewny można się przekonać np. korzystając z naszego kalkulatora wykształcenia i praktyki zawodowej.
   Zwracamy także uwagę, iż aby praktyka zawodowa została zaliczona jej zakres powinien odpowiadać specjalności i rodzajowi uprawnień budowlanych o jakie planujemy się ubiegać. Dodatkowo praktyka powinna być nadzorowana przez osobę posiadającą odpowiednie uprawnienia budowlane.

Oglądasz 1 odpowiedź wątku
Odpowiedz na: Praktyka w czasie studiów niestacjonarnych
Twoje dane: