Kiedy informacja o egzaminie na uprawnienia budowlane

Uprawnienia budowlane Forum Egzamin Kiedy informacja o egzaminie na uprawnienia budowlane

Oglądasz 1 odpowiedź wątku
 • Autor
  Wpisy
  • #13627 Odpowiedz
   Anet
   Gość

   Złożyłam dokumenty kwalifikacyjne na sesję WIOSNA 2021 pod koniec stycznia. Od tej pory nie mam żadnej informacji czy są one poprawne. Nikt się ze mną nie kontaktował w tej sprawie.

   Skąd będę wiedziała, że zostałam dopuszczona do egzaminu na uprawnienia budowlane. Pozostało już tylko 2 miesiące na naukę.

  • #13628 Odpowiedz
   uprawnienia
   Opiekun forum

   Zgodnie z regulaminem postępowania kwalifikacyjnego w sprawie nadania uprawnień budowlanych paragraf 10 najpóźniej na miesiąc przed planowanym terminem egzaminu wnioskodawca powinien otrzymać informacje w tej sprawie.
   Komisja kwalifikacyjna przesyła zawiadomienie o dopuszczeniu do egzaminu na uprawnienia budowlane wg ustalonego wzoru.

   Zawiadomienie o dopuszczeniu do egzaminu

   Na dzień dzisiejszy do wyznaczonego terminu egzaminu 28 maja 2021 pozostało blisko 2 miesiące, tak więc jest jeszcze czas.

   W brew pozorom brak informacji od komisji kwalifikacyjnej do tej pory to dobra informacja. Kontaktuje się ona bowiem z kandydatami w tym wypadku jedynie w razie konieczności uzupełnienia dokumentów lub złożenia dodatkowych wyjaśnień.
   Jeżeli więc nie było do tej pory informacji to z dużym prawdopodobieństwiem może świadczyć iż wszystko z złożonym wnioskiem jest OK.

   Oczywiście naukę na egzamin warto rozpocząć już wcześniej. Aby się spokojnie przygotować potrzebne jest zwykle 2-3 miesiące na naukę.

Oglądasz 1 odpowiedź wątku
Odpowiedz na: Kiedy informacja o egzaminie na uprawnienia budowlane
Twoje dane: