Zbiorcze zestawienie odbytej praktyki zawodowej – inst. elektryczne

Uprawnienia budowlane Fora Praktyka zawodowa Zbiorcze zestawienie odbytej praktyki zawodowej – inst. elektryczne

Oglądasz 2 wpisy - 1 z 2 (wszystkich: 2)
 • Autor
  Wpisy
 • #10241 Odpowiedz
  Konrad
  Gość

  Dzień dobry,
  staram się o uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych. Pracuję obecnie w biurze projektowym jako asystent projektanta i chciałbym uzupełnić zbiorcze zestawienie odbytej praktyki zawodowej, jednak nie do końca wiem co powinienem wpisać do pierwszej kolumny.
  Mogliby mi Państwo podpowiedzieć jakie informacje dot. inst. elektrycznych powienienem wpisać dla:
  a) rodzaj obiektu,
  b) konstrukcja obiektu,
  c) powierzchnia całkowita oraz inne charakterystyczne parametry techniczne bądź użytkowe obiektu.
  Dodatkowo chciałbym zapytać czy informacje dotyczące powierzchni oraz konstrukcji są wymagane dla wszystkich specjalności, czy odnoszą się tylko do wybranych, jak np. konstrukcyjno-budowlanych.

  #10480 Odpowiedz
  uprawnienia
  Opiekun forum

  Większość tych informacji znajduje się w opisie technicznym związanym z projektowaną instalacją bądź ogólnym opisie technicznym dla całej inwestycji.
  Informacje o powierzchni, kubaturze warto podać zawsze gdyż pokazuje to skalę obiektu. ( oczywiście jeżeli to obiekt kubaturowy). Rodzaj konstrukcji też nie zaszkodzi podać gdyż ma to np wpływ na układanie instalacji.
  Podstawą są jednak tutaj charakterystyczne informacje branżowe. Dla instalacji elektrycznych warto wymienić jakie konkretnie instalacje się projektowało, rodzaj przyłącza, moc przyłączeniowa, napięcie w instalacjach wewnętrznych, jeżeli występuje stacja trafo to podać jej parametry,

Oglądasz 2 wpisy - 1 z 2 (wszystkich: 2)
Odpowiedz na: Zbiorcze zestawienie odbytej praktyki zawodowej – inst. elektryczne
Twoje dane: