Uprawnienia do kierowania robotami bez ograniczeń w zakresie telekomunikacji

Uprawnienia budowlane Forum Praktyka zawodowa Uprawnienia do kierowania robotami bez ograniczeń w zakresie telekomunikacji

Oglądasz 1 odpowiedź wątku
 • Autor
  Wpisy
  • #20946 Odpowiedz
   Marcin
   Gość

   Dzień dobry,

   Szanowni Państwo posiadam tytuł mgr inz. z Elektrotechniki. Czy mogę się ubiegać o uprawnienia wykonawcze bez ograniczen z zakresu telekomunikacji – z tego co czytałem to podobno tak? Czy praktyka zawodowa może zostać podpisana przez osobę posiadająca uprawnienia, która nie pracuję u mnie w firmie? Mam na myśli osobę, która jest zatrudniona w firmie podwykonawczej lub u inwestora?
   Jeżeli wątek był poruszany to przepraszam i dziękuję za wszelkie informacje. Pozdrawiam.

  • #21999 Odpowiedz
   uprawnienia
   Opiekun forum

   Elektrotechnika jest co prawda na liście w rozporządzeniu ale ze względu na zapis ( umożliwiający uzyskanie wiedzy i umiejętności w zakresie telekomunikacji ) może być konieczne spełnienie dodatkowych wymagań i/lub analiza programu studiów czego dokonuje komisja kwalifikacyjna po złożeniu kompletu dokumentów.

   Jeżeli chodzi o praktykę zawodową to nie ma obowiązku by praktykant oraz kierownik praktyki zawodowej pracowali w tej samej firmie. Natomiast oczywiście muszą pracować na jednej budowie lub przy wykonywaniu tego samego zakresu prac.

Oglądasz 1 odpowiedź wątku
Odpowiedz na: Uprawnienia do kierowania robotami bez ograniczeń w zakresie telekomunikacji
Twoje dane: