Praktyka w Sanepidzie

Uprawnienia budowlane Forum Praktyka zawodowa Praktyka w Sanepidzie

Oglądasz 1 odpowiedź wątku
 • Autor
  Wpisy
  • #16871 Odpowiedz
   Elwira
   Gość

   Dzień dobry,
   Czy praca w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Sekcji Zapobiegawczego Nadzoru Sanitarnego (m.in. przy dokonywaniu odbiorów sanitarnych obiektów budowlanych i opiniowaniu projektów) może zostać uwzględniona w ramach praktyki zawodowej do uzyskania uprawnień budowlanych w zakresie instalacji sanitarnych?

  • #16903 Odpowiedz
   uprawnienia
   Opiekun forum

   Niestety z dużym prawdopodobieństwem można napisać ,iż praca w stacji sanitarno-epidemiologicznej i związane z tym obowiązki nie będą odpowiednie do zaliczenia na poczet odbywania praktyki zawodowej do uprawnień budowlanych. Nie wspominając już o obowiązku kierowania taką praktyką przez osobę posiadającą odpowiednie uprawnienia budowlane, którą w takiej instytucji raczej ciężko będzie znaleźć.
   Praktyka do uprawnień wykonawczych powinna bowiem polegać na wykonywaniu obowiązków zawodowych związanych z danymi uprawnieniami bezpośrednio na budowie pod nadzorem kierownika budowy lub robót, który także takie uprawnienia posiada.
   Odpowiednio praktyka projektowa powinna polegać na wykonywaniu odpowiednich projektów bezpośrednio w biurze projektowym pod kierownictwem głównego projektanta posiadającego takie same uprawnienia projektowe.

Oglądasz 1 odpowiedź wątku
Odpowiedz na: Praktyka w Sanepidzie
Twoje dane: