Praktyka projektowa

Uprawnienia budowlane Forum Praktyka zawodowa Praktyka projektowa

 • This topic is empty.
Oglądasz 0 odpowiedzi wątku
 • Autor
  Wpisy
  • #18182 Odpowiedz
   Marcin
   Gość

   Cześć,
   Mam pytanie odnośnie praktyki projektowej. Sytuacja wygląda w ten sposób, że firma w której obecnie pracuje ma zaprzyjaźnionego projektanta który dla niej wykonuje projekty chciał bym aby ten projektant był moim kierownikiem praktyki. Po wstępnej rozmowie się zgodził tylko zaznaczył, że pracuje obecnie nad kilkoma projektami i gotowy projekt był by za mniej więcej 2 lata.
   Stąd moje pytanie:
   1. czy moja praktyka musi obejmować zakres czasowy zakończenia projektu, czy może być to np. okres czasu 1 rok w którym pracuje nad danym projektem ale ostatecznie projekt jest gotowy rok później,
   2. czy muszę być wpisany w tabele projektową na 1 stronie projektu, i przedstawić gdzieś tą stronę w procesie weryfikacji praktyki
   3. czy muszę zmienić stanowisko pracy (obecnie moje stanowisko to inżynier robót elektrycznych)
   4. czy muszę być w jakiś sposób powiązany umową z tym projektantem wiem, że nie pracuje na etacie prawdopodobnie prowadzi własną działalność a otrzymuje tylko zlecenia od firmy w której obecnie pracuje.
   5. Współpraca z projektantem polegała by na wykonywaniu zadań przez niego zadanych w ramach projektów jakie wykonuje czy takie prace będą zaliczone jako praktyka projektowa.

   Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.

Oglądasz 0 odpowiedzi wątku
Odpowiedz na: Praktyka projektowa
Twoje dane: