Regulamin serwisu egzamin ustny

Regulamin serwisu egzamin ustny prezentującego pytania i odpowiedzi na ustny egzamin na uprawnienia budowlane i architektoniczne.

Wstęp

 1. Serwis Uprawnienia budowlane – egzamin ustny, dostępny pod adresem , zwany dalej Serwisem umożliwia przeglądanie pytań oraz odpowiedzi na ustny egzamin na uprawnienia budowlane oraz architektoniczne.
 2. Pytania w Serwisie to aktualne, pochodzące z egzaminów z lat poprzednich pytania przesłane od użytkowników.
 3. Pytania są posortowane wg specjalności oraz rodzaju uprawnień, okręgowej izby oraz zakresu.
 4. Ilość pytań w poszczególnych kategoriach zależy od popularności danego rodzaju uprawnień oraz izby i aktywności użytkowników.
 5. Ilość odpowiedzi jest zmienna i zależy od aktywności użytkowników.
 6. Każdy użytkownik ma możliwość sprawdzenia aktualnie dostępnej liczby pytań oraz odpowiedzi w ramach interesującej go specjalności, po kliknięciu na przycisk WYŚWIETL.

 

Dostęp do pytań

 1. Dostęp do zestawu pytań egzaminacyjnych na egzamin ustny jest otwarty dla każdego użytkownika Serwisu pod adresem Egzamin ustny
 2. Dostęp do pytań nie wymaga rejestracji oraz logowania w Serwisie.

Dostęp do odpowiedzi

 1. Dostęp do odpowiedzi do pytań w Serwisie egzamin ustny wymaga:
  1. Rejestracji w Serwisie oraz zalogowania się na konto użytkownika.
  2. Dodania odpowiedzi na co najmniej 2 pytania egzaminacyjne dostępne w Serwisie. Po weryfikacji przez moderatora i zatwierdzeniu odpowiedzi użytkownik serwisu otrzymuje emailem potwierdzenie nadania uprawnień do podglądu odpowiedzi do pytań.
  3. W przypadku negatywnej weryfikacji odpowiedzi przez moderatora, użytkownik otrzymuje informacje mailowo, oraz jest zobowiązany dokonać wskazanych poprawek w odpowiedzi w terminie 7 dni. W przypadku braku aktualizacji odpowiedzi, administrator sam dokona poprawek lub usunie odpowiedź użytkownika. W takim wypadku dana odpowiedź nie zostanie zaliczona „na konto” użytkownika.
  4. Dostęp do odpowiedzi do pytań w Serwisie przyznawany jest na pół roku, licząc od daty jego przyznania.
  5. Użytkownik ma możliwość podglądu odpowiedzi do pytań jedynie w wybranej podczas rejestracji w Serwisie, przypisanej do konta użytkownika.
 2. Liczba aktualnie dostępnych odpowiedzi jest każdorazowo wyświetlana ponad wynikami wyszukiwania. W przypadku mało popularnych specjalności i izb liczba odpowiedzi początkowo może być bardzo niewielka bądź zerowa.
 3. Liczba odpowiedzi może się zwiększyć, w ramach rozwoju serwisu. W ramach dostępu pełnego do odpowiedzi, użytkownik Serwisu ma możliwość dostępu do wszystkich aktualnych odpowiedzi.
 4. Serwis egzamin ustny umożliwia wydruk pytań oraz odpowiedzi w formie tabelarycznej.