Strona główna Zakres egzaminu przy rozszerzeniu uprawnień KB

Zakres egzaminu przy rozszerzeniu uprawnień KB

202 viewsEgzamin
0
0 Comments

Witam,
Rozszerzam uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń o uprawnienia projektowe bez ograniczeń.
Zgodnie z Załącznikiem nr 12 do regulaminu postępowania kwalifikacyjnego w sprawie nadawania uprawnień budowlanych p. 3 B) mam ogólny pogląd na ilość pytań, ale nie dokładny zakres z czego mogą one być.
Zgodnie z uzyskaną w zawiadomieniu informacją z Izby szczegółowy program egzaminów (wyka przepisów) dla każdej specjalności znajduje się na stronie internetowej www.piib.org.pl. Telefonicznie udało mi się dowiedzieć, że nie obowiązuje mnie KPA, ale nie jestem w stanie tego nigdzie znaleźć i wciąż odsyłają mnie na stronę PIIB.
Czy wiedzą Państwo gdzie mogę znaleźć zakres aktów prawnych, z których będzie przygotowany egzamin pisemny? Wiem, że nie zaszkodzi powtórzyć wszystko, ale zawsze można położyć nacisk na konkretne akty.
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam
Anna

Answered question
0

W przypadku rozszerzenia zakresu uprawnień zestaw pytań na egzaminie dostosowany jest w zależności od rodzaju i specjalności uprawnień posiadanych oraz tych, do których jest rozszerzenie.

Dokładny zakres pytań powinien zostać przesłany przez komisję kwalifikacyjną w liście z informacją o dopuszczeniu do egzaminu. Niestety dla niektórych jest to trochę późno gdyż list przychodzi zwykle na miesiąc przed egzaminem.

Generalnie najrozsądniej jest powtórzyć całość zakresu przynajmniej na egzamin pisemny.

Answered question