Skip to main content

Dwie specjalizacje – książka praktyk

pytania i odpowiedziLista najczęściej zadawanych pytań związanych z egzaminem na uprawnienia budowlane, praktyką zawodową oraz wykształceniem i postępowaniem kwalifikacyjnym.

309 wyświetleńPraktyka zawodowa

Witam,

Jak wygląda wypisanie realizowanych projektów z dwóch specjalizacji do książki praktyk (do dnia 25.09.2014). Książkę uzyskałem w grudniu 2013 i od tamtego okresu realizowałem projekty naprzemiennie (z zakresu elektrycznego jak i telekomunikacyjnego). Jak wygląda sprawa wypisania projektów z dwóch specjalizacji w jednej książce praktyk (w której wypisujemy konkretną specjalizację). Nie wiem, czy w tamtym okresie nie powinienem zakupić dwóch książek i w każdej z osobna wypisać teraz realizowane projekty).  Czy w tym wypadku będę musiał wybrać z jakiej specjalizacji projekty wypisać?

Pozdrawiam

Książki praktyk były wydawane i rejestrowane dla konkretnej specjalności i rodzaju uprawnień. Informacja ta była wpisywana na pierwszej stronie książki.

Zwykle dla każdej specjalności wydawana była oddzielna książka praktyki. Więc jeżeli ma Pan wpisaną jedną konkretną, to praktyka może być tylko z nią związana.