Złożenie dokumentów w innym miejscu niż miejsce zamieszkania

Uprawnienia budowlane Forum Kwalifikacja Złożenie dokumentów w innym miejscu niż miejsce zamieszkania

Oglądasz 2 odpowiedzi wątku
  • Autor
    Wpisy
    • #12138 Odpowiedz
      Adam
      Gość

      Witam, mam pytanie odnośnie złożenia wniosku i załączników o nadanie uprawnień budowlanych.
      Mieszkam w Warszawie natomiast terminy składania dokumentów do biura w Warszawie nie odpowiadają mi.
      Czy mogę dokumenty złożyć w innym mieście np. Płocku?

    • #12140 Odpowiedz
      uprawnienia
      Opiekun forum

      Terminy i możliwość składania dokumentów kwalifikacyjnych w poszczególnych oddziałach i biurach terenowych są uzależnione od indywidualnych decyzji okręgowych komisji kwalifikacyjnych.

      W mazowieckiej PIIB obowiązuje elektroniczna rejestracja kandydatów, tak więc przed osobistym złożeniem dokumentów należy wypełnić formularz oraz wybrać termin i miejsce wizyty. Wówczas prawdopodobnie taką informację o możliwości składania dokumentów w biurze terenowym można uzyskać. Alternatywnie pozostaje bezpośredni kontakt z okręgową komisją kwalifikacyjną PIIB.

      Wiele okręgowych izb inżynierów w związku z epidemią umożliwia również składanie dokumentów kwalifikacyjnych za pomocą operatora pocztowego lub firmy kurierskiej – warto także o to zapytać jeżeli bezpośrednie złożenie dokumentów jest utrudnione.

    • #14310 Odpowiedz
      Andrew
      Gość

      Składałem dokumenty w innym miejscu niż to gdzie jestem zameldowany. Nie było żadnych problemów oraz pytań. Nowy klient to nowe środki finansowe 😉

      • #16044 Odpowiedz
        uprawnienia
        Opiekun forum

        To prawda tak teraz do tego podchodzą okręgowe izby.. z biznesowego punktu widzenia.

Oglądasz 2 odpowiedzi wątku
Odpowiedz na: Reply #12140 in Złożenie dokumentów w innym miejscu niż miejsce zamieszkania
Twoje dane:



Anuluj