Zatrudnienie u podwykonawcy a praktyka u GW.

Uprawnienia budowlane Forum Praktyka zawodowa Zatrudnienie u podwykonawcy a praktyka u GW.

Oglądasz 1 odpowiedź wątku
  • Autor
    Wpisy
    • #5443 Odpowiedz
      Bedzki
      Gość

      Dzień dobry
      Czy zostanie uznana praktyka w przypadku gdy jestem zatrudniony u podwykonawcy wykonującego odwodnienie drogi (wod-kan). Jestem na budowie cały czas. Kierownik budowy z ramienia GW poświadczy mi praktykę zawodową w specjalności drogowej. Uczestniczę w całym procesie budowy drogi od budowy odwodnienia do układania asfaltu, z tym że moja firma ma w swoim zakresie tylko odwodnienie. Czy kier. budowy z ramienia GW może poświadczyć praktykę inżynierowi zatrudnionemu przez PW.

      z góry dziękuje za odpowiedź.

    • #5451 Odpowiedz
      uprawnienia
      Opiekun forum

      Z opisu wynik, iż uczestnictwo w pracach jest bierne, tzn. oglądasz jak inni wykonują pracę, a raczej nie o to chodziło ustawodawcy. W rozporządzeniu jest nawet zapis o czynnym wykonywaniu obowiązków na budowie w ramach praktyki zawodowej. W takim przypadku kierownik praktyki może zostać oskarżony o poświadczenie nieprawdy.

      Oczywiście jeżeli uczestnictwo w pracach byłoby czynne, to nie ma problemów z zaliczeniem takiej praktyki potwierdzonej przez kierownika z ramienia GW.

Oglądasz 1 odpowiedź wątku
Odpowiedz na: Reply #5451 in Zatrudnienie u podwykonawcy a praktyka u GW.
Twoje dane:



Anuluj