Uprawnienia wykonawcze bez ograniczeń w telekomunikacji

Uprawnienia budowlane Forum Wykształcenie Uprawnienia wykonawcze bez ograniczeń w telekomunikacji

  • Ten wątek ma 2 odpowiedzi. Ostatnia aktualizowany w dniu 01/05/2020 przez Bartek.
Oglądasz 3 odpowiedzi wątku
  • Autor
    Wpisy
    • #10149 Odpowiedz
      Marcin
      Gość

      Witam
      Chcialem się zapytać czy mając uprawnienia wykonawcze bez ograniczeń w energetyce, ukończone studia I stopnia na PWSZ Elblag, ukończone również dwa semestry studiów II stopnia na UTP Bydgoszcz kierunek Elektronika i telekomunikacja brakuje mi praktycznie jednego semestru i napisania pracy mgr. Posiadam również dyplom technika Telekomunikacji. To czy mogę ubiegać się o upr wykonawcze w Telekomunikacji bez ograniczeń. Sytuacja zmusiła mnie iż nie jestem w stanie dalej studiować…. Stąd moje pytanie

    • #10208 Odpowiedz
      uprawnienia
      Opiekun forum

      Ciężko na to pytanie odpowiedzieć nie znając kierunku studiów I stopnia.
      Generalnie w przypadku uprawnień w specjalności telekomunikacyjnej akceptowanymi kierunkami są:

      telekomunikacja
      elektrotechnika
      elektronika
      elektronika i telekomunikacja
      miernictwo elektryczne i telekomunikacja

      więcej informacji: https://uprawnieniabudowlane.pl/wymagane-wyksztalcenie-i-praktyka/

      Natomiast warunkiem koniecznym jest ukończenie studiów.

    • #10210 Odpowiedz
      Marcin
      Gość

      Studia ukończone I stopnia to elektrotechnika w specjalności elektroenergetyka z informatyka techniczna

    • #10638 Odpowiedz
      Bartek
      Gość

      Witam,
      Bardzo proszę o informację czy posiadając ukończone studia I i II stopnia na kierunku Elektronika i Telekomunikacja oraz studia II stopnia na kierunku Elektrotechnika mogę formalnie ubiegać się o uprawnienia bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych. Podobno niektóre izby wymagają wykształcenia na kierunku odpowiednim zarówno I jak i II stopnia. Co jednak w sytuacji gdy studia I stopnia są kierunku pokrewnego (Elektronika i Telekomunikacja) a studia II stopnia kierunku odpowiedniego (Elektrotechnika). Z góry bardzo dziękuję za informację.

Oglądasz 3 odpowiedzi wątku
Odpowiedz na: Reply #10208 in Uprawnienia wykonawcze bez ograniczeń w telekomunikacji
Twoje dane:



Anuluj