Technik architekt

Uprawnienia budowlane Forum Wykształcenie Technik architekt

  • Ten wątek ma 1 odpowiedź. Ostatnia aktualizowany w dniu 15/01/2021 przez Krzysztof.
Oglądasz 2 odpowiedzi wątku
  • Autor
    Wpisy
    • #12014 Odpowiedz
      Krzysztof
      Gość

      Witam wszystkich.
      Mam tytuł technika architekta i od jakiegoś czasu zamierzam się aby zrobić ograniczone uprawnienia.
      Co za uprawnienia mogę zdobyć po takiej szkole.

    • #12030 Odpowiedz
      uprawnienia
      Opiekun forum

      Z tytułem technik architekt jest możliwość jedynie ubiegania się o uprawnienia architektoniczne wykonawcze w ograniczonym zakresie. Wymagania dodatkowe to 4 lata praktyki zawodowej. Więcej na ten temat: uprawnienia architektoniczne – wymagania i wykształcenie

      Uprawnienia ograniczone niestety w tym przypadku ( jak i niestety w każdym innym ) dają niewiele korzyści oraz możliwości. Można jedynie wykonywać funkcje na terenach budownictwa zagrodowego w stosunku do obiektów o kubaturze do 1000 m3 – co w praktyce nie pozwala na wiele.

      Aby tak naprawdę sprawować funkcje architekta potrzebne są uprawnienia w pełnym zakresie a tutaj wymagane jest wykształcenie wyższe w odpowiednim kierunku ( architektura lub architektura i urbanistyka )

    • #12263 Odpowiedz
      Krzysztof
      Gość

      Zgodnie z tym co przeczytałem i otrzymałem w mailu tak naprawdę o nic po za upewnieniu do projektowania zagrodowego starać się nie mogę.
      Nie ma mowy o kierowaniu budowa lub innymi ograniczonymi uprawnieniami?

Oglądasz 2 odpowiedzi wątku
Odpowiedz na: Reply #12030 in Technik architekt
Twoje dane:



Anuluj