sposób zatrudnienia kieownika praktyki

Uprawnienia budowlane Forum Praktyka zawodowa sposób zatrudnienia kieownika praktyki

Oglądasz 1 odpowiedź wątku
  • Autor
    Wpisy
    • #10659 Odpowiedz
      Raff
      Gość

      Witam wszystkich,
      Nurtuje mnie kwestia czy Izba ma wymagania co do sposobu zatrudnienia kierownika praktyki? Chodzi o sytuację – ja jako absolwent magisterskich studiów o kierunku budowlanym i obecnie prowadzący działalność gospodarczą w zakresie budowy budynków, odbywam praktykę jako inżynier budowy. To czy mogę moją praktykę zawodową, mogę odbywać pod kierownictwem kierownika konkretnej budowy, który nie jest zatrudniony w mojej firmie tylko współpracujący z nią na zasadzie kontraktu? Może zagmatwałem, ale ogólnie chodzi mi czy aby Izba uwzględniła dany okres praktyki to musi być tak, że kierownik praktyki i osoba ją odbywająca muszą być formalnie zatrudnieni w jednej firmie czy to nie jest w ogóle istotne? A liczy się tylko, że pracują realnie razem na danej budowie.

    • #10690 Odpowiedz
      uprawnienia
      Opiekun forum

      Izba w ogólnych przypadkach nie wnika w sposób zatrudnienia kierownika budowy. Ważniejsze jest by realnie pracował na tej samej budowie. Jako kierownik budowy będzie oczywiście na to potwierdzenie w dzienniku budowy więc od strony formalnej nie ma znaczenia jego forma zatrudnienia.

Oglądasz 1 odpowiedź wątku
Odpowiedz na: Reply #10690 in sposób zatrudnienia kieownika praktyki
Twoje dane:



Anuluj