Rozliczenie praktyki w jednej firmie

Uprawnienia budowlane Forum Praktyka zawodowa Rozliczenie praktyki w jednej firmie

Oglądasz 1 odpowiedź wątku
  • Autor
    Wpisy
    • #5457 Odpowiedz
      Agnieszka
      Gość

      Witam.
      Jestem zatrudniona na cały etat od roku i ośmiu miesięcy w firmie, która zarówno prowadzi prace projektowe jak i wykonawcze.

      Czy juz teraz mogę zacząć ubiegać się o uprawnienia budowlane projektowe i wykonawcze po przepracowaniu ponad 1,5 roku?
      Czy jednocześnie na jednym etacie mogę rozliczyć praktykę do projektowania i kierowania?
      Czy w takim razie potrzebuje 1,5 roku praktyki aby zdobyć uprawnienia czy 3 lat?

    • #5521 Odpowiedz
      uprawnienia
      Opiekun forum

      Okres praktyki zawodowej jest zależy od rodzaju uprawnień budowlanych o jakie się ubiegamy oraz posiadanego wykształcenia.

      Nie ma możliwości przyspieszenia praktyki poprzez równoczesne zaliczenie praktyki projektowej i wykonawczej, gdyż w takim wypadku wymagany okres praktyki ulega proporcjonalnemu wydłużeniu. Kluczowe jest także w takim wypadku zajmowane stanowisko. Rzadko zdarza się by w ramach jednej firmy pracować równocześnie na dwóch stanowiskach np. inżynier budowy i projektant.

Oglądasz 1 odpowiedź wątku
Odpowiedz na: Reply #5521 in Rozliczenie praktyki w jednej firmie
Twoje dane:



Anuluj