Oświadczenie potwierdzające odbycie praktyki zawodowej

Uprawnienia budowlane Forum Praktyka zawodowa Oświadczenie potwierdzające odbycie praktyki zawodowej

Oglądasz 1 odpowiedź wątku
  • Autor
    Wpisy
    • #9164 Odpowiedz
      Adam
      Gość

      Witam. Mam pytanie dotyczące oświadczenia, a konkretnie rubryki
      ,,pełniący(-ca) samodzielną funkcję techniczną projektanta/kierownika budowy/kierownika robót ….. (nazwa obiektu budowlanego/rodzaj robót budowlanych)”. Z opisu wnioskuje że powinienem tu wpisać funkcję jaką pełni mój kierownik praktyki (w moim przypadku będzie to projektant instalacji sanitarnych), oraz wymienić tytuły inwestycji których dotyczy oświadczenie (jeśli się mylę proszę mnie poprawić). Problem polega na tym że część tytułów projektów jest dość długa i nie mieści się w wyznaczonej wolnej przestrzeni. Stąd pytanie czy akceptowalne jest wydłużenie oświadczenia z 2 do np. 3 stron, aby spokojnie wymienić tytuły wszystkich projektów, czy lepiej zrobić kilka oświadczeń dla pojedynczych projektów? Czy w przypadku kilku oświadczeń, zestawienia zbiorcze praktyk traktować jako osobne załączniki do każdego z nich?
      I jeszcze drobne pytanie dotyczące zestawienia zbiorczego praktyk: czy jeśli mam np 2 zbiorcze zestawienia praktyk to podając łączy czas trwania praktyk na końcu zestawienia ,,nr 2″ podaję ilość tygodni praktyk dla danego zestawienia czy łączną praktykę do tej pory (1+2)?

    • #9259 Odpowiedz
      uprawnienia
      Opiekun forum

      Jeżeli jest kilka projektów i tekst nie mieści się w wyznaczonym w formularzu miejscu można go wydłużyć. Najłatwiej korzystać w takim przypadku z formularza oświadczenia w wersji elektronicznej np takie: https://uprawnieniabudowlane.pl/oswiadczenie-potwierdzajace-odbycie-praktyki-zawodowej/

      Jeżeli w zestawieniu jest kilka pozycji i oddzielnymi zadaniami to w każdym wierszu należy podać łączny czas. Natomiast na końcu można dokonać zsumowania całego okresu praktyki.

Oglądasz 1 odpowiedź wątku
Odpowiedz na: Reply #9259 in Oświadczenie potwierdzające odbycie praktyki zawodowej
Twoje dane:



Anuluj