Jakie uprawnienia budowlane po kierunku budownictwo?

Uprawnienia budowlane Forum Wykształcenie Jakie uprawnienia budowlane po kierunku budownictwo?

  • Ten wątek ma 1 odpowiedź. Ostatnia aktualizowany w dniu 16/04/2021 przez Karolina.
Oglądasz 2 odpowiedzi wątku
  • Autor
    Wpisy
    • #13783 Odpowiedz
      Patrykxx
      Gość

      Kończę w tym roku studia na kierunku budownictwo na Politechnice Krakowskiej w związku z tym chciałbym zapytać jakie uprawnienia budowlane mogę zrobić z tytułem magister inżynier budownictwa.
      Oczywiście słyszałem o uprawnieniach konstrukcyjno budowlanych, ale czy są jeszcze jakieś inne możliwości z takim wykształceniem jakie będę posiadał?

    • #13784 Odpowiedz
      uprawnienia
      Opiekun forum

      Ukończone studia na kierunku budownictwo dają chyba największe możliwości wyboru jeżeli chodzi o ubieganie się o uprawnienia budowlane.

      Z tytułem magister inżynier budownictwa możesz ubiegać się o uprawnienia w specjalności:
      – architektonicznej
      – konstrukcyjno-budowlanej
      – inżynieryjnej mostowej
      – inżynieryjnej drogowej
      – inżynieryjnej kolejowej KOB
      – inżynieryjnej hydrotechnicznej
      – inżynieryjnej wyburzeniowej
      – instalacyjnej sanitarnej

      Tak więc przekrój specjalności jest naprawdę szeroki. Oczywiście w zależności od specjalności Twoje wykształcenie może być odpowiednie lub pokrewne. Tak więc ostatecznie zakres i rodzaj uprawnień będzie się różnił.

      Dokładne dane uzyskasz korzystając z naszego kalkulatora. Wybierz drugi stopień na kierunku budownictwo:

      Kalkulator specjalności uprawnień

    • #14304 Odpowiedz
      Karolina
      Gość

      Studia na kierunku budownictwo dają najwięcej możliwości. Natomiast prawda jest też taka, że są bardzo wymagające dla studenta. Oprócz standardowych zaliczeń i egzaminów, jest bardzo dużo projektów, które zajmują mnóstwo czasu.

Oglądasz 2 odpowiedzi wątku
Odpowiedz na: Reply #14304 in Jakie uprawnienia budowlane po kierunku budownictwo?
Twoje dane:



Anuluj