Gdzie mogę znaleźć przykładowe pytania na egzamin na uprawnienia

Uprawnienia budowlane Forum Egzamin Gdzie mogę znaleźć przykładowe pytania na egzamin na uprawnienia

Otagowano: , ,

  • Ten wątek ma 2 odpowiedzi. Ostatnia aktualizowany w dniu 15/04/2019 przez Sebastian.
Oglądasz 2 odpowiedzi wątku
  • Autor
    Wpisy
    • #4534 Odpowiedz
      inz_mgr
      Gość

      Skąd mogę pobrać przykładowe pytania na egzamin na uprawnienia budowlane. Znalazłem w sieci, ale to niestety wygląda na dosyć stare i nieaktualne. Proszę o pomoc.

    • #4537 Odpowiedz
      uprawnienia
      Opiekun forum

      Przykładowe pytania na egzamin są publikowane przez PIIB cyklicznie co jakiś czas. Najnowszy zestaw przykładowych pytań egzaminacyjnych pochodzi z 2018 i zawiera 500 pytań z różnych aktów prawnych – testy. Reszta to raczej starocie i nie warto się nimi zajmować gdyż większość pytań będzie nieaktualne.

      Nasz program do nauki również zawiera w bazie przykładowe pytania PIIB wraz z odpowiedziami.

    • #12325 Odpowiedz
      Sebastian
      Gość

      Oferuję własnoręcznie opracowane pytania do egzaminu ustnego dla specjalizacji konstrukcyjne-budowlane projektowanie i kierowanie robotami budowlanymi bez ograniczeń (ze szczególnym uwzględnieniem pytań dla izby pomorskiej ). Egzamin zdałem. Dla chętnych próbka opracowanych pytań. Zapraszam do kontaktu

      uprawnieniapyt@gmail.com

Oglądasz 2 odpowiedzi wątku
Odpowiedz na: Reply #4537 in Gdzie mogę znaleźć przykładowe pytania na egzamin na uprawnienia
Twoje dane:



Anuluj