Energetyka – uprawnienia budowlane

Uprawnienia budowlane Forum Praktyka zawodowa Energetyka – uprawnienia budowlane

Oglądasz 1 odpowiedź wątku
  • Autor
    Wpisy
    • #12625 Odpowiedz
      Paweł
      Gość

      Skończyłem studia I stopnia (energetyka) i mam zamiar rozpocząć kierunek elektrotechnika (II stopnia) w celu zdobycia uprawnień bez ograniczeń (projektowe i budowlane). Czy będąc inżynierem energetyki, mogę rozpocząć zdobywanie uprawnień (bez ograniczeń) jeżeli nie skończyłem jeszcze kierunku „elektrotechnika”, a w zakładzie pracy jest możliwość zdobycia takich uprawnień?

    • #12760 Odpowiedz
      uprawnienia
      Opiekun forum

      Praktykę zawodową możemy rozpocząć dopiero po ukończeniu studiów na odpowiednim lub pokrewnym kierunku. Tak więc w tym wypadku będzie potrzebne ukończenie studiów na kierunku elektrotechnika.
      Każda specjalność, rodzaj uprawnień i zakres wymaga nieco innego wykształcenia. Jako, że nie podano tych danych tutaj szczegółowo podaję link to Naszego kalkulatora wykształcenia i praktyki gdzie będzie to można samodzielnie zweryfikować.

      Zwracam uwagę również, iż praktyka zawodowa powinna być odbywana bezpośrednio na budowie. Tak więc wykonywanie obowiązków w zakładzie pracy np. z zakresu utrzymania, eksploatacji a nawet produkcyjnym do takiej praktyki nie zostanie zaliczone.
      Więcej o tym jakie czynności nie mogą zostać zaliczone do praktyki zawodowej.

Oglądasz 1 odpowiedź wątku
Odpowiedz na: Reply #12760 in Energetyka – uprawnienia budowlane
Twoje dane:



Anuluj