Egzamin ustny w warunkach pandemii

Uprawnienia budowlane Forum Egzamin Egzamin ustny w warunkach pandemii

Oglądasz 2 odpowiedzi wątku
  • Autor
    Wpisy
    • #14290 Odpowiedz
      KarolinaR
      Gość

      Mam pytanie, jakie wymagania obowiązują obecnie na egzamin ustny na uprawnienia budowlane. Konkretnie chodzi mi o akty prawne i normy. Czy trzeba mieć swoje materiały, czy można posłużyć się tymi udostępnionymi przez komisję kwalifikacyjne?
      We wcześniejszych sesjach egzaminacyjnych podobno było tak, że materiały z aktami normami a nawet poradnik majstra budowlanego leżały na stole i każdy zdający mógł skorzystać.
      Proszę o poradę tych co zdawali w lutym lub we wrześniu.

    • #14291 Odpowiedz
      uprawnienia
      Opiekun forum

      Na ostatnim egzaminie na uprawnienia budowlane w lutym 2021 było dozwolone posługiwanie się jedynie własnymi materiałami drukowanymi ( akty prawne oraz normy). Obowiązujący regulamin bezpieczeństwa przeprowadzania egzaminów na uprawnienia zabraniał udostępniania przez komisje materiałów drukowanych.
      Było natomiast dozwolone przeglądanie aktów prawnych i norm na udostępnionym przez komisję kwalifikacyjną stanowisku komputerowym. Oczywiście zdających zapewne było więcej niż stanowisk, więc nie wiadomo czy dla wszystkich starczyłoby czasu jeżeli nie mieliby swoich materiałów.

      Więcej o zasadach bezpieczeństwa na egzaminach na uprawnienia możesz przeczytać tutaj:

      Procedury bezpieczeństwa na egzaminach związane z epidemią COVID-19

    • #14308 Odpowiedz
      Agnieszka Tomasik
      Gość

      Zdawałam egzamin na uprawnienia w sesji luty 2021 przeniesionej z grudnia zeszłego roku. Polecam posiadać własne materiały, gdyż osób do przygotowania się było kilka a komputer jeden. Jeżeli nie masz materiałów, albo całej wiedzy w głowie to możesz jedynie siedzieć i patrzeć w sufit.

      • #16014 Odpowiedz
        uprawnienia
        Opiekun forum

        Otrzymujemy podobne informacje od innych zdających w różnych komisjach kwalifikacyjnych.

Oglądasz 2 odpowiedzi wątku
Odpowiedz na: Reply #14291 in Egzamin ustny w warunkach pandemii
Twoje dane:



Anuluj