Decyzja kwalifikacji

Uprawnienia budowlane Forum Kwalifikacja Decyzja kwalifikacji

Oglądasz 3 odpowiedzi wątku
  • Autor
    Wpisy
    • #9651 Odpowiedz
      Jan
      Gość

      Witam, proszę o informację kiedy dostaje się decyzję o dopuszczeniu do egzaminu na uprawnienia?
      Niby pisze że na miesiąc przed egzaminem , jak to w praktyce wygląda?

    • #9707 Odpowiedz
      uprawnienia
      Opiekun forum

      W praktyce to właśnie wygląda tak, iż decyzja o kwalifikacji przychodzi w okolicy 1 miesiąca przed egzaminem.
      Jeżeli natomiast jest coś nie tak z dokumentami, lub wnioskiem to informacja lub decyzja przychodzi znacznie wcześniej – nawet na dwa, trzy miesiące przed egzaminem tak by był czas na ewentualne wyjaśnienia lub uzupełnienie dokumentów.

    • #9801 Odpowiedz
      Morel
      Gość

      Wiadomo może co z decyzjami w związku z epidemia? Nie znalazłem żadnej informacji.

    • #9808 Odpowiedz
      Darek
      Gość

      Mam pytanie, czy praktyki muszę mieć ukończone przed daniem jej do komisji kwalifikacyjnej, czy mogą dopiero mieć je ukończone przed egzaminem. Pytam gdyż no egzamin jest tak jak teraz w grudniu a komisja w sierpniu chyba a mi praktyki kończą się w październiku i teraz nie wiem czy muszę czekać na termin wiosna 2021 czy dam radę w tym roku. Pozdrawiam

      • #11984 Odpowiedz
        uprawnienia
        Opiekun forum

        Wymagany okres praktyki jaki najpóźniej można wpisać to data składania oświadczenia potwierdzającego praktykę zawodową. Daty składania dokumentów w poszczególnych izbach dla konkretnych sesji można znaleźć na ich stronach internetowych.

Oglądasz 3 odpowiedzi wątku
Odpowiedz na: Reply #9801 in Decyzja kwalifikacji
Twoje dane:



Anuluj