Czy izba zwraca dokumenty po zakończeniu kwalifikacji na uprawnienia budowlane?

Uprawnienia budowlane Forum Kwalifikacja Czy izba zwraca dokumenty po zakończeniu kwalifikacji na uprawnienia budowlane?

Oglądasz 1 odpowiedź wątku
  • Autor
    Wpisy
    • #13713 Odpowiedz
      AdamJax
      Gość

      Złożyłem dokumenty kwalifikacyjne na uprawnienia budowlane w sesji wiosennej 2021. W tej chwili czekam na informacje o dopuszczeniu do egzaminu na uprawnienia.
      Chciałbym zapytać czy izby zwracają dokumenty kwalifikacyjne, które złożyłem razem ze wnioskiem kwalifikacyjnym?
      Najbardziej zależy mi na suplemencie do dyplomu gdyż po studiach dostałem tylko 3 kopie, a potrzebuje teraz do nowej pracy.

    • #13714 Odpowiedz
      uprawnienia
      Opiekun forum

      Dokumenty składane razem z wnioskiem w sprawie kwalifikacji na uprawnienia budowlane nie są niestety zwracane przez komisję kwalifikacyjną. Nawet po zakończeniu postępowania trafiają do archiwum do celów dowodowych.

      Gdy składamy dokumenty można wówczas złożyć ich uwierzytelnioną kopię lub poprosić o uwierzytelnienie oryginału pracownika okręgowej izby. Natomiast po złożeniu oryginałów jest już niestety za późno.

      Można jeszcze spróbować kontaktu z izbą, ale to już zapewne kwestia indywidualnej decyzji.

      Wymagane dokumenty kwalifikacyjne

Oglądasz 1 odpowiedź wątku
Odpowiedz na: Reply #13714 in Czy izba zwraca dokumenty po zakończeniu kwalifikacji na uprawnienia budowlane?
Twoje dane:



Anuluj