Czy dane wykształcenie pozwala mi na uprawnienia ?

Uprawnienia budowlane Forum Wykształcenie Czy dane wykształcenie pozwala mi na uprawnienia ?

  • Ten wątek ma 1 odpowiedź. Ostatnia aktualizowany w dniu 10/12/2020 przez Przemek.
Oglądasz 2 odpowiedzi wątku
  • Autor
    Wpisy
    • #11644 Odpowiedz
      Michał
      Gość

      Dzień Dobry,
      Od pewnego czasu zastanawiam się ile praktyki muszę odbyć po skończonych studiach:
      1 stopień: telekomunikacja, specjalizacja: sieci teleinformatyczne
      2 stopień: teleinformatyka, specjalizacja: Utrzymanie sieci teleinformatycznych
      Do tego odbyłem już roczny staż przy projektowaniu oraz roczny staż przy wykonywaniu sieci

    • #11696 Odpowiedz
      uprawnienia
      Opiekun forum

      Jeżeli mówimy o uprawnieniach w specjalności telekomunikacyjnej to zaliczone wykształcenie może być z 1 stopnia studiów tzn. na kierunku telekomunikacja. Kierunek z 2 stopnia tj. teleinformatyka nie jest wymieniony w rozporządzeniu i może zostać zaliczony jedynie wg. indywidualnej interpretacji izby po analizie przedmiotów na kierunku.
      Tak więc można ubiegać się jedynie o pełne uprawnienia wykonawcze po odbyciu 3 lat praktyki wykonawczej lub uprawnienia ograniczone, które w praktyce nic nie dają.
      tutaj więcej szczegółów: https://uprawnieniabudowlane.pl/wymagane-wyksztalcenie-i-praktyka/

    • #12249 Odpowiedz
      Przemek
      Gość

      Witam, chciałbym się dowiedzieć czy ukończenie studiów I stopnia na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji w zakresie Inżynieria Budownictwa umożliwia mi uzyskanie uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi? Z góry dziękuję

Oglądasz 2 odpowiedzi wątku
Odpowiedz na: Reply #11696 in Czy dane wykształcenie pozwala mi na uprawnienia ?
Twoje dane:



Anuluj