Odpowiedz na: Praca na stanowisku zarządcy dróg publicznych a praktyka na budowie

Uprawnienia budowlane Forum Praktyka zawodowa Praca na stanowisku zarządcy dróg publicznych a praktyka na budowie Odpowiedz na: Praca na stanowisku zarządcy dróg publicznych a praktyka na budowie

#10161
Radek
Gość

Witam!
Przyłączam się do wątku.
Mazowiecka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa również zakwestionowała moją praktykę zawodową wykonywaną pracując u zarządcy drogi publicznej pod opieką Inspektora nadzoru inwestorskiego zatrudnionego na etacie w tym samym zarządzie dróg. W odpowiedzi na mój wniosek od organu dostałem informację, że praktyka powinna być potwierdzona przez osobę pełniąca odpowiednią funkcję techniczną w ramach danego zadania wskazanego w zbiorczym zestawieniu praktyki – funkcję kierownika budowy/kierownika robót i potwierdzenie praktyki przez inspektora nadzoru nie może być uznana przez komisję.
Proszę o pomoc, co mogę jeszcze zrobić w temacie?
Czy potwierdzenie praktyki przez kierownika budowy, którego pracę defacto nadzorowałem z ramienia zarządcy drogi pod okiem inspektora nadzoru, ma jakikolwiek sens?